ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради02 березня 2018 року Початок о 8 год. 30 хв.


1. Про схвалення уточнених прогнозних індикативних показників доходів і видатків за загальним та спеціальним фондами міського бюджету м. Львова на 2019-2020 роки.
Доповідає: директор департаменту фінансової політики О. Іщук.

2. Про погодження переліку природоохоронних заходів, які фінансуватимуться за рахунок коштів загального фонду міського бюджету м. Львова у 2018 році, та проекту річного плану пріоритетного фінансування природоохоронних заходів з міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2018 році.
Доповідає: директор департаменту містобудування С. Коровайник.

3. Про встановлення ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» тарифів на ритуальні послуги.
Доповідає: директор департаменту житлового господарства та інфраструктури І. Маруняк.

4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.02.2015 № 36.
5. Про погодження передачі на баланс ЛКП «Львівсвітло» мереж зовнішнього освітлення на вул. М. Драгана, 11.
Доповідає: начальник управління інженерного господарства О. Одинець.

6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 06.11.1996 № 599.
7. Про надання квартир позачерговикам міської ради.
8. Про оформлення ордерів на жилі приміщення черговикам військової частини 3002.
9. Про надання дозволу на відключення від мережі центрального опалення і влаштування індивідуальних систем опалення у квартирах №№ 17, 23, 26, 29 будинку № 8 на вул. М. Некрасова.
Доповідає: начальник управління житлового господарства В. Іванов.

10. Про списання з балансу ЛК АТП № 1 основних засобів та необоротних матеріальних активів.
Доповідає: в. о. начальника управління транспорту О. Партика.

11. Про введення додаткових посад до штатних розписів Львівських дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) №№ 31, 55, 183.
12. Про затвердження переліку соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Освіта», яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, та суми співфінансування відповідних проектів.
Доповідає: начальник управління освіти З. Довганик.

13. Про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції – мешканцям м. Львова.
Доповідає: начальник управління соціального захисту І. Кобрин.

14. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23.05.2014 № 370.
15. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 29.01.2016 № 41.
16. Про вирішення питання балансового обліку нежитлових приміщень на вул. Уласа Самчука, 5.
17. Про реєстрацію права комунальної власності на будівлю на пл. Данила Галицького, 4.
18. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення на вул. Пекарській, 2.
19. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова.
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

20. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 18.11.2016 № 1071.
21. Про розроблення детального плану території, обмеженої вул. Зеленою, вул. Півколо, вул. Жасминовою.
22. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на влаштування гр. Волошиним І. В. тимчасового павільйону для закладу громадського харчування на вул. Кульпарківській (навпроти будинку № 156) зі збірно-розбірних конструкцій без права влаштування фундаментів та без права оформлення права власності.
23. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Гурським О. Ф. торгово-офісної будівлі на вул. Б. Хмельницького, 106.
24. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Мудрак Є. В. квартири № 1 з пристосуванням горища під житлові кімнати на вул. Д. Вітовського, 17.
25. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного підземного газового заправника типу LPG-5 об’ємом 5 куб. м на території автозаправної станції на вул. Зеленій, 322.
26. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного підземного газового заправника типу LPG-5 об’ємом 5 куб. м на території автозаправної станції на вул. Кульпарківській, 224/1.
27. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного підземного газового заправника типу LPG-5 об’ємом 5 куб. м на території автозаправної станції на вул. Луганській, 2-А.
28. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ «Укрнафта» стаціонарного підземного газового заправника типу LPG-5 об’ємом 5 куб. м на території автозаправної станції на вул. Хуторівці, 59.
29. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням ТзОВ «Спецпоріз» частини будівлі виробничого цеху на вул. Промисловій, 50-В за рахунок надбудови під виробничі та адміністративні приміщення.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

Різне
Начальник
організаційного управління І. Сірко
Порядок денний надруковано З. Петрашко
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад