ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради26 квітня 2019 року Початок о 10 год. 00 хв.


1. Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету м. Львова.
Доповідає: директор департаменту фінансової політики О. Іщук.

2. Про передачу автомобіля ГАЗ 3110 з балансу Залізничної районної адміністрації на баланс ЛКП «РАС» Залізничного району.
Доповідає: голова Залізничної районної адміністрації І. Джурик.

3. Про передачу матеріальних цінностей з балансу департаменту адміністративних послуг.
4. Про зменшення розміру статутного капіталу ЛКП «Ратуша-сервіс».
5. Про затвердження переліку територіальних підрозділів Центру надання адміністративних послуг м. Львова.
Доповідає: директор департаменту адміністративних послуг В. Бартошик.

6. Про розгляд скарги гр. Гойдиш Ю. А.
7. Про розгляд скарги гр. Засанського М. М.
8. Про розгляд скарги гр. Ложенської Н. М.
9. Про розгляд скарги гр. Фещук Г. О.
Доповідає: директор юридичного департаменту Г. Пайонкевич.

10. Про встановлення розміру відшкодування витрат на оплату комунальних послуг особам, які тимчасово перебувають у Центрі соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і внутрішньо переміщених осіб.
11. Про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції – мешканцям м. Львова.
Доповідає: начальник управління соціального захисту І. Кобрин.

12. Про затвердження фінансового нормативу витрат на одного отримувача послуг, які надаються закладами дошкільної освіти м. Львова у 2019 році.
Доповідає: начальник управління освіти З. Довганик.

13. Про впровадження у порядку експерименту у рамках проекту «Smart Parking» оплати послуг за паркування виключно за допомогою мобільних додатків, смс-повідомлень та QR- кодів.
Доповідає: в. о. директора ЛКП «Львівавтодор» О. Єстеферова.

14. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.09.2011 № 809.
15. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 06.04.2018 № 361.
16. Про списання з балансу ЛКП «Львівелектротранс» основних засобів.
Доповідає: в. о. начальника управління транспорту О. Партика.

17. Про надання квартир черговикам міської ради.
Доповідає: начальник управління житлового господарства В. Іванов.

18. Про передачу з балансу ЛМКП «Львівводоканал» на баланс ЛМКП «Львівтеплоенерго» легкового автомобіля.
Доповідає: начальник управління інженерного господарства О. Одинець.

19. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 04.01.2019 № 5.
20. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 01.03.2019 № 178.
21. Про надання ТзОВ «Ринок сільськогосподарської продукції «Шувар» дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Хуторівці, 2.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

22. Про реєстрацію права комунальної власності на будівлю на вул. Скісній, 1.
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

23. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Дідиком Т. Є. адміністративно-офісної будівлі з багаторівневим паркінгом на вул. Володимира Великого, 2-4.
24. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Кулебою В. І. з добудовою приміщень з пристосуванням їх під об’єкт громадського харчування на вул. Пекарській, 57-Б.
25. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. гр. Мартинюк Л. Я. та Вареницькою О. Р. з розширенням існуючого приміщення кафе-бару та нежитлових приміщень, розташованих у будівлі під літерою «Б-1», за рахунок надбудови на вул. Широкій, 70-Б.
26. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Новосядло В. Р. господарської будівлі під літерою «Б-1» на вул. Академіка С. Єфремова, 72 з прибудовою під гараж.
27. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Шокалом Я. Г. житлової квартири № 2 на вул. Академіка С. Рудницького, 53.
28. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням Кооперативно-державним проектно-вишукувальним інститутом «Львівагропроект» виробничо-лабораторного корпусу на просп. В. Чорновола, 67 за рахунок надбудови (влаштування дахової котельні та сходів виходу на дах).
29. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням ПП «Скіфи» адміністративно-побутової будівлі під літерою «Ж-1» на вул. В. Єрошенка, 28 за рахунок надбудови та прибудови.
30. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзДВ «Львівська автобаза № 1» адміністративного корпусу на вул. Пасічній, 127.
31. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «АТБ-Інвест» будівель адміністративного будинку під літерою «А-6», складу під літерою «Б-1», станції технічного обслуговування-1, станції технічного обслуговування-2, насосної і ТП під літерою «В-2», прохідної під розподільчий центр та знесення мийки під літерою «Ж-2» на вул. Т. Шевченка, 335.
32. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Новий люкс» багатоквартирного житлового комплексу з вбудованими громадськими приміщеннями, автостоянкою та трансформаторною підстанцією на вул. В. Навроцького, 31 зі знесенням існуючих будівель у м. Львові.
33. Про внесення змін до наданих управлінням архітектури департаменту містобудування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на реконструкцію з розширенням ТзОВ «Технопарк ЛЗТА» будівлі під літерою «А-2» на вул. Ю. Федьковича, 55 за рахунок надбудови і добудови під мультифункційну громадську будівлю з паркінгом від 24.05.2016 № 125.
34. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 06.07.2018 № 710.
35. Про надання дозволу на внесення змін до Концепції схеми розвитку та схеми генерального плану аеропорту (детального плану території, прилеглої до ДП МА «Львів»; схеми планування території МА «Львів») (зміна 3).
36. Про надання дозволу на внесення змін до детального плану житлового району «Під Голоском» (зміна 7) та внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05.01.2017 № 12.
37. Про розроблення детального плану території у районі вул. Земельної.
38. Про розроблення детального плану території у районі вул. Хлібної, вул. М. Пимоненка, вул. Д. Січинського.
39. Про скасування рішень виконавчого комітету від 24.05.2013 № 431, від 31.05.2013 № 461, від 08.05.2014 № 332, від 18.05.2015 № 323, від 18.05.2015 № 324, від 13.11.2015 № 683 та від 19.08.2016 № 751.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

РізнеНачальник
організаційного управління І. Сірко

Порядок денний надруковано З. Петрашко
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад