ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету
Львівської міської ради02 серпня 2019 року Початок о 10 год. 00 хв.


1. Про схвалення уточнених прогнозних індикативних показників доходів і видатків за загальним та спеціальним фондами міського бюджету м. Львова на 2020-2021 роки.
2. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2019 рік.
Доповідає: директор департаменту фінансової політики О. Іщук.

3. Про передачу вартості виконаних робіт з будівництва дитячих, дитячо-спортивних та спортивних майданчиків.
Доповідає: начальник управління молоді та спорту А. Нікулін.

4. Про надання функцій замовника ЛКП «Львівавтодор» на проектування, будівництво та реконструкцію об’єктів вулично-дорожньої мережі м. Львова.
Доповідає: в. о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури О. Одинець.

5. Про організацію та проведення виставки-ярмарку «Львівський товаровиробник».
6. Про надання ПП «Астор Медіа» дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. П. Чайковського, 6.
7. Про надання ТзОВ «Мега-поліс-плюс» дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вул. Любінській, 168-А.
Доповідає: директор департаменту економічного розвитку І. Кулинич.

8. Про списання безнадійної дебіторської заборгованості ТзОВ «Краківський ринок» зі сплати орендної плати за нежитлові приміщення на вул. Базарній, 11.
9. Про вирішення питання балансового обліку будинку на вул. І. Федорова, 28.
10. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення на вул. М. Лисенка, 23.
11. Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення на вул. Пекарській, 95.
12. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.11.2018 № 1219.
Доповідає: начальник управління комунальної власності І. Свистун.

13. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в Львівській області нежитлових приміщень з розширенням за рахунок надбудови на вул. М. Кривоноса, 4 під приміщення Шевченківського районного суду м. Львова.
14. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію та технічне переобладнання ГО «Спортивний клуб «Південний» нежитлових приміщень на вул. Княгині Ольги, 104 під спортивно-тренувальний зал.
15. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ЛКП «Львівсвітло» мереж електропостачання промислової зони «Сигнівка» на вул. Північній.
16. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «І. Куш» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Пасічній, 84 зі знесенням існуючої будівлі (будинок № 1 на генплані).
17. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «І. Куш» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Пасічній, 84 зі знесенням існуючої будівлі (будинок № 2 на генплані).
18. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «Соната сервіс груп» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Замарстинівській, 127 зі знесенням існуючих будівель (будинок № 1 на генплані).
19. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «Соната сервіс груп» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Замарстинівській, 127 зі знесенням існуючих будівель (будинок № 2 на генплані).
20. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Княжий Холл» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом зі знесенням існуючих будівель та нежитлових приміщень на вул. Городоцькій, 64.
21. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Капший М. С. багатоквартирного житлового будинку з вбудованими закладами громадського обслуговування та гаражем зі знесенням існуючого будинку на вул. Баштанній, 6.
22. Про скасування наказу директора департаменту містобудування від 13.12.2013 № 442.
23. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27.04.2018 № 449.
Доповідає: начальник управління архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський.

Різне
Начальник
організаційного управління І. Сірко


Порядок денний надруковано О. Очерклевич
Порядок денний перевірено Л. Кобрин
<< Попередня     Наступна >>
Назад