Львівська міська рада

//
[№ від 09/25/2019] Засідання № 10 архітектурно-містобудівної ради від 27.09.2019


27.09.2019 р. о 14.30 год. в малій сесійній залі планується засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради.
Порядок проведення засідання архітектурно-містобудівної ради регулюються ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності" та положенням про архітектурно-містобудівну раду при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування (відповідно до рішення виконавчого комітету № 40 від 20.01.2017 зі змінами).


порядок денний
1. Розгляд внесення змін до детального плану території району забудови, обмеженої вул. Т. Шевченка - вул. Городоцької - вул. Залізничною (зміна 3)
Розробник: ТзОВ «АКД»
Замовник: Управління архітектури та урбаністики
Доповідач: Г. Шульга

2. Розгляд проекту внесення змін до детального плану території району забудови, обмеженої просп. Червоної Калини, вул. Угорською, вул. Тернопільською, вул. Луганською ( у тому числі території колишнього ДВО ˮПоляронˮ на вул. Угорській та ЗАТ ˮЛьвівторгбуд" на вул. Тернопільській) (зміна 2)
Розробник: ДП ДІПМ «Містопроект».
Замовник: Управління архітектури та урбаністики
Доповідач: Ю. Столяров

3. Розгляд містобудівного розрахунку будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Малоголосківській у м. Львові
Розробник: ФОП Столяров Ю.М.
Замовник: ТзОВ БК «Глобус – М 2020»
Доповідач: ГАП Столяров Ю.М.

4. Повторний розгляд містобудівного розрахунку будівництва житлового будинку з підземним паркінгом на вул. Гординських, 15 а у м. Львові (зі знесенням існуючих споруд)
Замовник: гр. Дупелич П.Ю.
Розробник: ФОП Столяров Ю.М.
Доповідач: ГАП Столяров Ю.М..

5. Розгляд містобудівного розрахунку «Будівництво ТОВ «ЛЕВ ДЕВЕЛОПМЕНТ» апарт-готелю по вул. Т. Шевченка, 73а, 73в, 73д, 75а»
Розгляд містобудівного розрахунку «Будівництво ТзОВ «Львівська мануфактура кави» адміністративно-готельної будівлі на вул. Генерала М. Юнаківа, 10,18».
Замовник: ТзОВ «Лев девелопмент»
Доповідач: Марко Савицький

6. Повторний розгляд містобудівного розрахунку будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення, підземним паркінгом на вул. Любінській, 6 у м. Львові
Розробник: ТзОВ «Соната-Проект»
Замовник: ПП «Аптечний склад «Данфарм»
Доповідач: ГАП Максимюк І.В.

7. Розгляд детального плану території у районі вул. Ярославенка
Розробник: ДП ДІПМ «Містопроект».
Замовник: Управління архітектури та урбаністики
Доповідач: Ю. Столяров

8. Повторний розгляд містобудівного розрахунку будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими гаражами та закладами громадського обслуговування зі знесенням існуючих будівель за адресою: м. Львів, вул. Сяйво, 16 Б.
Розробник: ТзОВ «Арніка»
Замовник: гр. Мельник Є.Т.
Доповідач: ГАП Следзь В.


Для перегляду протоколу засідання № 10 архітектурно-містобудівної ради від 27.09.2019 р. та графічних і текстових матеріалів питань, що розглядалися, перейдіть за посиланням:
https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1rrNR6q3Ny4ceuz7C2tvPvZLcEBPyPd9O


<< Попередня     Наступна >>
Назад