Львівська міська рада

//
[№ від 08/06/2018] Засідання № 13 архітектурно-містобудівної ради від 08.08.2018 р.


Для перегляду протоколу засідання № 9 архітектурно-містобудівної ради від 13.06.2018 р. та графічних і текстових матеріалів питань, що розглядалися, перейдіть за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1VgnsWjk6OwDzarSUe_FB9pf9TDatl6-GВ середу 08.08.2018 р. о 14.00 год. планується засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради.Порядок проведення засідання архітектурно-містобудівної ради регулюються ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності" та положенням про архітектурно-містобудівну раду при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування (відповідно до рішення виконавчого комітету № 40 від зі змінами)Порядок денний засідання № 13
архітектурно-містобудівної ради 08.08.2018

1. Розгляд містобудівного розрахунку будівництва комерційних приміщень на вул. Чижевського, 3 у м. Львові.

2. Повторний розгляд детального плану території, обмеженої вул. Технічною, вул. Каменярів, вул. П. Дорошенка, вул. Бібліотечна у м. Львові.

3. Повторний розгляд детального плану території кооперативно-садівничого товариства Відпочинок в урочищі Клепарів у м. Львові.

4. Розгляд детального плану території, обмеженої вул. П. Орлика, вул. Гетьмана І. Мазепи, вул. Топольною та вул. Проектованою у м. Львові.

5. Розгляд містобудівного розрахунку будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення зі знесенням існуючих споруд на вул. Дяльній, 45 у м. Львові.

6. Повторний розгляд містобудівного розрахунку будівництва багатоквартирних житлових будинків із вбудованими громадськими приміщеннями та підземним паркінгом зі знесенням існуючих будівель на вул. І. Миколайчука, 38 у м. Львові.

7. Розгляд концепції формування житлової забудови на перетині вул. Зарицьких та вул. Грецької.

8. Розгляд детального планц території у районі просп. В. Чоновола, вул. Хімічної, вул. Лемківської, вул Замарстинівської

<< Попередня     Наступна >>
Назад