Львівська міська рада

//
[№ від 06/26/2020] Засідання № 14 архітектурно-містобудівної ради від 01.07.2020


01.07..2020 р. о 14:00 год. в режимі відеоконференції планується засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради.
Порядок проведення засідання архітектурно-містобудівної ради регулюються ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності" та положенням про архітектурно-містобудівну раду при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування (відповідно до рішення виконавчого комітету № 40 від 01.11.2019 зі змінами).

Повідомляємо, що трансляція засідань архітектурно-містобудівної ради здійснюється на Youtube
(канал "Управління архітектури та урбаністики ЛМР") за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCCYCRC7OwNhYuyvQjxzI5Ww
Порядок денний засідання № 14
архітектурно-містобудівної ради 01.07.2020

1. Розгляд містобудівного розрахунку будівництва багатофункційного комплексу з міжшкільним ресурсним центром, офісною будівлею, об’єктами побутового обслуговування, житловими квартирами для працівників Академії Наук України та підземним паркінгом на вул. Козельницькій, 4 у м. Львові.
Розробник: ТзОВ «Швець та партнери»
Замовник: ДУ Інститути регіональних досліджень імені М. І. Долішнього
Доповідач: ГАП Швець Д.

2. Розгляд містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками (передпроектна пропозиція) нового будівництва адміністративно-житлового комплексу по вул. Х. Колумба, 8/8а (зі зносом індивідуального житлового будинку по вул. Х. Колумба № 8/8а) у м. Львові.
Розробник: ФОП Лаврін В.
Замовник: гр. Штай І. , Штай М.
Доповідач: ГАП Лаврін В.

3. Розгляд містобудівного розрахунку реконструкції гаражів-майстерень з добудовою складського приміщення по вул. Т. Шевченка, 317б у м. Львові.
Розробник: ТзОВ «СІМЕНЕРГО»
Замовник: ТзОВ «ІНТЕРСКЛО»
Доповідач: ГІП Сунак Б.

4. Розгляд містобудівного розрахунку будівництва офісної будівлі на вул. Антоновича, 54а зі знесенням існуючих споруд у м. Львові.
Розробник: ФОП Швець Д.
Замовник: ТОВ «Антоновича 54а»
Доповідач: Наконечний Ю.

5. Розгляд концепції розвитку території в межах вулиць Пластова – Польова – Бодянського - Ковельської у м. Львові.
Розробник: ФОП Столяров Ю.
Замовник: ТзОВ «Орлан-транс»
Доповідач: ГАП Столяров Ю.

6. Розгляд містобудівного розрахунку будівництва закладу громадського харчування з адміністративними приміщеннями на вул. Княгині Ольги, 100а у м. Львові.
Розробник: ТзОВ «Шеремета архітект груп»
Замовник: гр. Колішецька М.
Доповідач: ГАП Шеремета М.

7. Розгляд містобудівного розрахунку реконструкції з надбудовою торгово-розважального центру «Форум Львів» на вул. Під Дубом, 7б у м. Львові.
Розробник: ПП «ВР-ГРУП»
Замовник: ПрАТ «МУЛЬТІ ВЕСТЕ УКРАЇНА 3»
Доповідач: ГАП Капустей І.Результати голосування за наслідками засідання архітектурно-містобудівної ради № 14 від 01.07.2020
01.07.2020 о 14-00 год. у режимі відеоконференції відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування № 14.
Відповідно до пункту 5.11. Додатку 1 Положення про архітектурно-містобудівну раду при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 15.11.2019 № 1063 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.01.2017 № 40» зі змінами засідання архітектурно-містобудівної ради вважається правомочним, якщо на ньому присутні (взяли участь) більш як половина його членів.
01.07.2020 участь у засіданні взяли 19 членів архітектурно-містобудівної ради.

Результати голосування:

1. Погодження містобудівного розрахунку будівництва багатофункційного комплексу з міжшкільним ресурсним центром, офісною будівлею, об’єктами побутового обслуговування, житловими квартирами для працівників Академії Наук України та підземним паркінгом на вул. Козельницькій, 4 у м. Львові.

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
17
0
1
Рішення прийнято.

2. Погодження містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками (передпроектна пропозиція) нового будівництва адміністративно-житлового комплексу по вул. Х. Колумба, 8/8а (зі зносом індивідуального житлового будинку по вул. Х. Колумба № 8/8а) у м. Львові.

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
1
8
10
Рішення не прийнято.

3. Погодження містобудівного розрахунку реконструкції гаражів-майстерень з добудовою складського приміщення по вул. Т. Шевченка, 317б у м. Львові.

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
14
0
5
Рішення прийнято.

4. Погодження містобудівного розрахунку будівництва офісної будівлі на вул. Антоновича, 54а зі знесенням існуючих споруд у м. Львові.


Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
12
0
6
Рішення прийнято.

5. Погодження концепції розвитку території в межах вулиць Пластова – Польова – Бодянського - Ковельської у м. Львові.

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
15
0
3
Рішення прийнято.

6. Погодження містобудівного розрахунку будівництва закладу громадського харчування з адміністративними приміщеннями на вул. Княгині Ольги, 100а у м. Львові.

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
13
1
5
Рішення прийнято.

7. Погодження містобудівного розрахунку реконструкції з надбудовою торгово-розважального центру «Форум Львів» на вул. Під Дубом, 7б у м. Львові.

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
2
11
6
Рішення не прийнято.Для перегляду протоколу засідання № 14 архітектурно-містобудівної ради від 01.07.2020 р. та графічних і текстових матеріалів питань, що розглядалися, перейдіть за посиланням:
https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1RKLT6ZpSMwDo6ocbInhfsd7nlU6SgrH1

<< Попередня     Наступна >>
Назад