Львівська міська рада

//
[№ від 02/05/2019] Засідання № 1 архітектурно-містобудівної ради від 07.02.2019


В п'ятницю 07.02.2019 р. о 14.00 год. планується засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради.
Порядок проведення засідання архітектурно-містобудівної ради регулюються ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності" та положенням про архітектурно-містобудівну раду при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування (відповідно до рішення виконавчого комітету № 40 від зі змінами).

Порядок денний засідання № 1
архітектурно-містобудівної ради 07.02.2019

1. Розгляд детального плану території у районі вул. Свєнціцького, вул. Ю. Мушака, вул. Дібровної, вул. І. Франка у м. Львові.
Замовник: управління архітектури та урбаністики
Розробник: ДП ДІПМ «Містопроект»
Доповідач: ГАП Столяров Ю.М.

2. Розгляд детального плану території в районі вул. Тракт Глинянський у м. Львові
Замовник: управління архітектури та урбаністики
Розробник: ФОП Столяров Ю.М.
Доповідач: ГАП Столяров Ю.М.

3. Розгляд містобудівного розрахунку будівництва багатоквартирного житлового будинку з нежитловими приміщеннями та з підземним паркінгом на вул. Ярославенка, 23 у м. Львові.
Замовник: гр. Бурій Михайло Романович
Розробник: Романів М.М.
Доповідач: Шеремета М.Д.

4. Розгляд містобудівного розрахунку на проектування та будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом зі знесенням існуючих на ділянці будівель на вул. Корсунська, 20 у м. Львові.
Замовник: ТзОВ «Компанія «НОВІ БУД»
Розробник: ФОП Швець Д.В.
Доповідач: Швець Д.В.

5. Розгляд містобудівного розрахунку проекту забудови земельної ділянки по вул. Личаківській, 84А, 84Б, 86А, 84-88 у м. Львові.
Замовник: ТОВ «АНГЕЛІКА»
Розробник: ФОП Столяров Ю.М.
Доповідач: ГАП Столяров Ю.М.

Для перегляду протоколу засідання № 1 архітектурно-містобудівної ради від 07.02.2019 р. та графічних і текстових матеріалів питань, що розглядалися, перейдіть за посиланням:
https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1wUjJ5jjxntwBophl09HdQioWXelUebQL


<< Попередня     Наступна >>
Назад