Для перегляду протоколу засідання № 8 архітектурно-містобудівної ради від 22.05.2018 р. та графічних і текстових матеріалів питань, що розглядалися, перейдіть за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1Rb7vbqJAM9S5qdK-Gp2PoL9PkOdJvERVВ середу 22.05.2018 р.о 14.00 год. планується засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради.
Порядок проведення засідання архітектурно-містобудівної ради регулюються ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності" та положенням про архітектурно-містобудівну раду при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування (відповідно до рішення виконавчого комітету № 40 від зі змінами).
Порядок денний засідання № 8
архітектурно-містобудівної ради 23.05.2018

1. Розгляд містобудівного розрахунку реконструкції з надбудовою нежитлової будівлі під офісну будівлю на вул. Зеленій,115-б у м. Львові.

2. Розгляд містобудівного розрахунку будівництва багатоквартирних житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Стрийській,202 у м. Львові.


3. Розгляд містобудівного розрахунку будівництва індивідуальних зблокованих житлових будинків на вул. 9-ий Скнилівський провулок,3А у м. Львові.

4. Розгляд містобудівного розрахунку будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями, даховою котельнею, трансформаторною підстанцією та паркінгом на вул. Варшавській,201-а у м. Львові зі знесенням існуючих нежитлових будівель.

5. Розгляд містобудівного розрахунку з ТЕП реконструкції нежитлової будівлі з надбудовою та переоснащенням під офісні та торгівельно-побутові приміщення на вул.Стрийській,195 у м. Львові.


6. Розгляд Детального плану території у районі вул. Академіка Сахарова, вул.Д.Вітовського, вул.Грецької, вул.Зарицьких у м.Львові

<< Попередня     Наступна >>
Назад