30.11.2022 р. о 14:00 год. в режимі відеоконференції планується засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради № 10.
Порядок проведення засідання архітектурно-містобудівної ради регулюється ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності" та положенням про архітектурно-містобудівну раду при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування (відповідно до рішення виконавчого комітету № 40 від 01.11.2019 зі змінами).
Повідомляємо, що трансляція засідання архітектурно-містобудівної ради здійснюється на Youtube (канал "Управління архітектури та урбаністики ЛМР") за посиланням:
https://www.youtube.com/channel/UCCYCRC7OwNhYuyvQjxzI5Ww


Порядок денний засідання № 12
архітектурно-містобудівної ради 30.11.2022 о 14:00

1. Розгляд містобудівного розрахунку нового будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими комерційними приміщеннями та підземним паркінгом зі знесенням існуючих будівель по вул. Пасічній, 84б, 84в у м. Львові.
Розробник: ПП «ВР-ГРУП»
Замовник: ТзОВ «ЕЛЕМЕНТ 1»
Доповідач: ГАП Капустей І.

2. Повторний розгляд містобудівного розрахунку реконструкції нежитлової будівлі з розширенням та надбудовою під офісний центр із вбудованими комерційними приміщеннями на 1-ому поверсі та даховою котельнею по вул. Джерельній, 45 у м. Львові.
Розробник: ПП «ВР-ГРУП»
Замовник: ТзОВ «ДАМАР»
Доповідач: ГАП Капустей І.

3. Повторний розгляд містобудівного розрахунку розширення складського комплексу із реконструкцією існуючих споруд та будівництвом нових споруд на вул. Земельній, 1 у м. Львові.
Розробник: ТОВ «Креатив ПРО»
Замовник: ТзОВ «Арденіум»
Доповідач: ГАП Іванов-Костецький С.

4. Розгляд містобудівного розрахунку нового будівництва апарт-готелю з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення, даховою котельнею та підземною автостоянкою зі знесенням існуючих споруд на вул. Любінській, 144 у м. Львові.
Розробник: ПП «ПРОЕКТ МЕНЕДЖМЕНТ»
Замовник: гр. Адамик П., Адамик Я., Собаль П..
Доповідач: ГАП Йосипчук В.

5. Повторний розгляд детального плану території у районі вул. Вітовського, вул. Зарицьких, пл. І. Франка у м. Львові.
Розробник: ФОП Лаврін В.
Замовник: управління архітектури та урбаністики
Доповідач: ГАП Лаврін В.

6. Розгляд містобудівного розрахунку нового будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями комерційного призначення на вул. Є. Олесницького, 1 у м. Львові.
Розробник: ФОП Швець І.
Замовник: гр. Деркач М.
Доповідач: ГАП Швець І.


Результати голосування за наслідками засідання архітектурно-містобудівної ради № 12 від 30.11.2022.
30.11.2022 о 14-00 год. у режимі відеоконференції відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування № 12.
Відповідно до пункту 5.11. Додатку 1 Положення про архітектурно-містобудівну раду при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 15.11.2019 № 1063 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.01.2017 № 40» зі змінами засідання архітектурно-містобудівної ради вважається правом очним, якщо на ньому присутні (взяли участь) більш як половина його членів.
30.11.2022 участь у засіданні взяло 18 членів архітектурно-містобудівної ради.

Результати голосування:
1. Погодження містобудівного розрахунку нового будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими комерційними приміщеннями та підземним паркінгом зі знесенням існуючих будівель по вул. Пасічній, 84б, 84в у м. Львові.

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
5
3
10
Рішення не прийнято.

2. Погодження містобудівного розрахунку реконструкції нежитлової будівлі з розширенням та надбудовою під офісний центр із вбудованими комерційними приміщеннями на 1-ому поверсі та даховою котельнею по вул. Джерельній, 45 у м. Львові.

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
6
1
11
Рішення не прийнято.

3. Погодження містобудівного розрахунку розширення складського комплексу із реконструкцією існуючих споруд та будівництвом нових споруд на вул. Земельній, 1 у м. Львові.

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
13
0
5
Рішення прийнято.

4. Погодження містобудівного розрахунку нового будівництва апарт-готелю з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення, даховою котельнею та підземною автостоянкою зі знесенням існуючих споруд на вул. Любінській, 144 у м. Львові.

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
12
3
3
Рішення прийнято.

5. Погодження детального плану території у районі вул. Вітовського, вул. Зарицьких, пл. І. Франка у м. Львові.

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
15
1
2
Рішення прийнято.

6. Погодження містобудівного розрахунку нового будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями комерційного призначення на вул. Є. Олесницького, 1 у м. Львові.

Розгляд питання було перенесено.

Для перегляду протоколу засідання № 12 архітектурно-містобудівної ради від 30.11.2022. та графічних і текстових матеріалів питань, що розглядалися, перейдіть за посиланням
https://drive.google.com/drive/folders/1HH12J44pTKB-RKy10Af4ob3OLXBV2ZVx

<< Попередня     Наступна >>
Назад