Львівська міська рада

//
[№ від 06/25/2019] Засідання № 7 архітектурно-містобудівної ради від 02.07.2019


У вівторок 02.07.2019 р. о 14.00 год. планується засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради.
Порядок проведення засідання архітектурно-містобудівної ради регулюються ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності" та положенням про архітектурно-містобудівну раду при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування (відповідно до рішення виконавчого комітету № 40 від 20.01.2017 зі змінами).

Порядок денний засідання № 7
архітектурно-містобудівної ради 02.07.2019

1. Розгляд містобудівного розрахунку проекту будівництва будинку для рекламного агенства і видавництва зі знесенням існуючих нежитлових споруд на вул. Шведська, 3в, 3г у м. Львові.
Замовник: гр. Пелікан І. О.
Розробник: ТзОВ «СОТА-ПРОЕКТ»
Доповідач: ГАП Романів М. М.

2. Розгляд детального плану території у районі Рясне-2 у м. Львові.
Замовник: Управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування
Львівської міської ради
Розробник: ДП ДІПМ «Містопроект»
Доповідач: ГАП П. Крупа

3. Розгляд містобудівного розрахунку проекту реконструкції комплексу нежитлових будівель АТ «Укртранснафта» з добудовою багатофункціональної будівлі з адміністративними, громадськими приміщеннями, апартаментами та підземним гаражем зі знесенням окремих існуючих споруд на вул. Липинського, 12 у м. Львові.
Замовник: АТ «Укртранснафта»
Розробник: ТзОВ «Інститут проектування «КОМФОРТБУД»
Доповідач: ГАП Ю. Я. Мацигін

4. Розгляд містобудівного розрахунку проекту реконструкції існуючої будівлі з пристосуванням під готель на пл. Ринок, 15а у м. Львові.
Замовник: ТзОВ «КАМ’ЯНИЦЯ ШИМОНОВИЧА»
Розробник: В. Я. Балог
Доповідач: ГАП В. Я. Балог

5.Розгляд містобудівного розрахунку проекту будівництва багатоквартирних житлових будинків з вбудованими громадськими приміщеннями на вул. Замарстинівській.
Замовник: ПП «Соната-Сервіс-Груп»
Розробник: Кудін В . П.
Доповідач: ГАП Кудін В. П.

6.Розгляд містобудівного розрахунку проекту будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Пасічній, 84 в м. Львові.
Замовник: ПП «І. Куш»
Розробник: Кудін В . П.
Доповідач: ГАП Кудін В. П.

7.Розгляд містобудівного розрахунку проекту реконструкції комплексу нежитлових будівель АТ «Укртранснафта» з добудовою багатофункціональної будівлі з адміністративними, громадськими приміщеннями, апартаментами та підземним гаражем зі знесенням окремих існуючих споруд на вул. Липинського, 12 у м. Львові.
Замовник: АТ «Укртранснафта»
Розробник: ТзОВ «Інститут проектування «КОМФОРТБУД»
Доповідач: ГАП Мацигін Ю. Я.

8.Розгляд містобудівного розрахунку проекту реконструкції існуючої будівлі з пристосуванням під готель на пл. Ринок, 15а у м. Львові.
Замовник: ТзОВ «КАМ’ЯНИЦЯ ШИМОНОВИЧА»
Розробник: Балог В. Я.
Доповідач: ГАП Балог В. Я.


Для перегляду протоколу засідання № 7 архітектурно-містобудівної ради від 02.07.2019 р. та графічних і текстових матеріалів питань, що розглядалися, перейдіть за посиланням:
https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1xVuQ3zpeB7p1Dz_Zy3mca10FN7u5iQdl

<< Попередня     Наступна >>
Назад