12.12.2022 р. о 14:00 год. в режимі відеоконференції планується засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради № 10.
Порядок проведення засідання архітектурно-містобудівної ради регулюється ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності" та положенням про архітектурно-містобудівну раду при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування (відповідно до рішення виконавчого комітету № 40 від 01.11.2019 зі змінами).
Повідомляємо, що трансляція засідання архітектурно-містобудівної ради здійснюється на Youtube (канал "Управління архітектури та урбаністики ЛМР") за посиланням:
https://www.youtube.com/channel/UCCYCRC7OwNhYuyvQjxzI5Ww

Порядок денний засідання № 13
архітектурно-містобудівної ради 12.12.2022 о 14:00

1. Розгляд містобудівного розрахунку будівництва житлового будинку з підземним паркінгом на вул. Рівній, 19 у м. Львові.
Розробник: ТзОВ «Sheremeta architect group»
Замовник: ТзОВ «ФТП Інвест»
Доповідач: ГАП Шеремета М.

2. Розгляд містобудівного розрахунку реконструкції групи нежитлових приміщень № ХІХ, ХІХа, ХХ з надбудовою на вул. Я. Ярославенка, 32 у м. Львові.
Розробник: ТзОВ «Sheremeta architect group»
Замовник: гр. Брильова Ж.
Доповідач: ГАП Шеремета М.

3. Розгляд містобудівного розрахунку реконструкції з розширенням існуючої адміністративної будівлі за адресою вул. І. Чмоли, 2 у м. Львові.
Розробник: ФОП Гой Б.
Замовник: ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ТОВАРИСТВА СПРИЯННЯ ОБОРОНІ УКРАЇНИ
Доповідач: ГАП Гой Б.

4. Повторний розгляд детального плану території у межах вул. Митрополита Андрея, вул. П. Війтовича, вул. Шептицьких, вул. Митрополита А. Ангеловича у м. Львові.
Розробник: ДП ДІПМ «Містопроект»
Замовник: управління архітектури та урбаністики
Доповідач: ГАП Столяров Ю.

5. Розгляд питання доцільності розроблення проекту внесення змін до містобудівної документації по вул. Грушевського, 49 у смт. Рудне.
Розробник: ТзОВ «АРХПРОЕКТІНЖИНІРИНГ»
Замовник: гр. Козак М.
Доповідач: ГАП Лавринів О.

6. Розгляд містобудівного розрахунку нового будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями комерційного призначення на вул. Є. Олесницького, 1 у м. Львові.
Розробник: ФОП Швець І.
Замовник: гр. Деркач М.
Доповідач: ГАП Швець І.

Результати голосування за наслідками засідання архітектурно-містобудівної ради № 13 від 12.12.2022.
12.12.2022 о 14-00 год. у режимі відеоконференції відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування № 13.
Відповідно до пункту 5.11. Додатку 1 Положення про архітектурно-містобудівну раду при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 15.11.2019 № 1063 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.01.2017 № 40» зі змінами засідання архітектурно-містобудівної ради вважається правом очним, якщо на ньому присутні (взяли участь) більш як половина його членів.
12.12.2022 участь у засіданні взяло 16 членів архітектурно-містобудівної ради.

Результати голосування:
1. Погодження містобудівного розрахунку будівництва житлового будинку з підземним паркінгом на вул. Рівній, 19 у м. Львові.

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
13
0
3
Рішення прийнято.

2. Погодження містобудівного розрахунку реконструкції групи нежитлових приміщень № ХІХ, ХІХа, ХХ з надбудовою на вул. Я. Ярославенка, 32 у м. Львові.

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
6
2
8
Рішення не прийнято.

3. Погодження містобудівного розрахунку реконструкції з розширенням існуючої адміністративної будівлі за адресою вул. І. Чмоли, 2 у м. Львові.

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
14
0
1
*автор проекту Б. Гой не голосував
Рішення прийнято.

4. Погодження детального плану території у межах вул. Митрополита Андрея, вул. П. Війтовича, вул. Шептицьких, вул. Митрополита А. Ангеловича у м. Львові.

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
12
0
3
*автор проекту Ю. Столяров не голосував
Рішення прийнято.

5. Погодження доцільності розроблення проекту внесення змін до містобудівної документації по вул. Грушевського, 49 у смт. Рудне.

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
6
2
8
Рішення не прийнято.

6. Погодження містобудівного розрахунку нового будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями комерційного призначення на вул. Є. Олесницького, 1 у м. Львові.

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
4
2
10
Рішення не прийнято.

Для перегляду протоколу засідання № 13 архітектурно-містобудівної ради від 12.12.2022. та графічних і текстових матеріалів питань, що розглядалися, перейдіть за посиланням
https://drive.google.com/drive/folders/1AZXz-_wGwcJwIBF0xsnumdquU3fWRGcm

<< Попередня     Наступна >>
Назад