Львівська міська рада

//
[№ від 05/02/2018] Засідання № 7 архітектурно-містобудівної ради від 03.05.2018.


Для перегляду протоколу засідання № 7 архітектурно-містобудівної ради від 03.05.2018 р. та графічних і текстових матеріалів питань, що розглядалися, перейдіть за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1IC9a3hvxVHUUvgGpTm_sP-WfI8fNZ6jG


У четвер 03.05.2018 р. о 14.00. год. у великій сесійній залі планується засідання № 7 архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради.
Порядок проведення засідання архітектурно-містобудівної ради регулюються ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності" та положенням про архітектурно-містобудівну раду при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування (відповідно до рішення виконавчого комітету № 40 від зі змінами).

Порядок денний засідання № 7
архітектурно-містобудівної ради 03.05.2018

1. Розгляд містобудівного розрахунку будівництва двох багатоквартирних житлових будинків з вбудованими торгово-офісними приміщеннями на вул. Господарській, 21 у м. Львові.

2. Повторний розгляд містобудівного розрахунку будівництва багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом та вбудованими громадськими приміщеннями на вул. Замарстинівській,43 у м.Львові.


3. Розгляд детального плану території у районі вул. Лижвярської у м. Львові.

4. Повторний розгляд містобудівного розрахунку будівництва багатоквартирного житлового будинку із вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Садовій, 2-а у м. Львові зі знесенням нежитлових будівель.

5. Погодження місця розташування пам’ятника ЗУНР.

6. Розгляд детального плану території, обмеженої вул. Варшавською, вул. П. Панча, вул. Т. Масарика, вул. Струмок.

<< Попередня     Наступна >>
Назад