Львівська міська рада

//
[№ від 07/07/2021] Засідання № 12 архітектурно-містобудівної ради 09.07.2021


09.07.2021 р. о 14:00 год. в режимі відеоконференції планується засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради.
Порядок проведення засідання архітектурно-містобудівної ради регулюються ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності" та положенням про архітектурно-містобудівну раду при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування (відповідно до рішення виконавчого комітету № 40 від 01.11.2019 зі змінами).

Повідомляємо, що трансляція засідань архітектурно-містобудівної ради здійснюється на Youtube (канал "Управління архітектури та урбаністики ЛМР") за посиланням:
https://www.youtube.com/channel/UCCYCRC7OwNhYuyvQjxzI5Ww

Порядок денний засідання № 12
архітектурно-містобудівної ради 09.07.2021

1. Повторний розгляд містобудівного розрахунку будівництва багатоквартирного житлового будинку для викладацького складу та наукових співробітників ВНЗ «Львівського кооперативного коледжу економіки та права» на вул. Золота, 6 у м. Львові.
Розробник: АК «АІК «КРЕАТИВ»
Замовник: ВНЗ «Львівський кооперативний коледж»
Доповідач: ГАП Іванов-Костецький С.

2. Повторний розгляд містобудівного розрахунку будівництва багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом та з вбудованими нежитловими приміщеннями зі знесенням існуючих будівель та споруд на вул. Окружній, 43 у м. Львові.
Розробник: ТзОВ «ШЕРЕМЕТА АРХІТЕКТ ГРУП»
Замовник: ТзОВ «ФТП ІНВЕСТ»
Доповідач: ГАП Шеремета М

3. Повторний розгляд містобудівного розрахунку «Нове будівництво навчального, науково-дослідницького центру центру з приблокуванням до адміністративної будівлі та знесінням існуючих господарських будівель» на вул. Замарстинівській, 83-а у м. Львові.
Розробник: ПП «ВР-ГРУП»
Замовник: ТзОВ «ЗІНГСНІС»
Доповідач: ГАП Капустей І.І.

4. Повторний розгляд містобудівного розрахунку будівництва багатоповерхового житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Х. Колумба, 8/8-а, в м. Львові

Розробник: ФОП Ярема Д. Р.
Замовник: гр. Штай І. І. та гр. Штай М. Б.
Доповідач: ГАП Ярема Д. Р.

5. Повторний розгляд містобудівного розрахунку будівництва багатоквартирного житлового будинку та готелю з приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Залізничній, 26 у Львів зі знесенням існуючих споруд.

Розробник: ФОП Ярема Д. Р.
Замовник: ЮФ «СФІНКС»
Доповідач: ГАП Ярема Д. Р.

6. Розгляд містобудівного розрахунку мультифункціональний офісно-торговий центр з готельними номерами і паркінгом на вул. Шевченка, 111-а у м. Львові.

Розробник: ТзОВ «АБМ – ІНЖИНІРИНГ»
Замовник: ПП «МАЙЯ»
Доповідач: ГАП Гончар Т. Т.

7. Розгляд містобудівного розрахунку «Нове будівництво багатофункційної будівлі з вбудованими приміщеннями громадського призначення, підземною автостоянкою, об’єктами інженерного забезпечення та житловими одиницями у верхніх поверхах на вул. Миколайчука, 38 у м. Львові».

Розробник: AVR Development
Замовник: ПП «ДАНКО-ДВА»
Доповідач: Йосипчук В. М.

8. Розгляд містобудівного розрахунку «Нове будівництво складу на території ПрАТ «Львівський холодокомбінат» по вул. Повітряній, 2 у м. Львові» на земельній ділянці кадастровий номер 4610136300:02:006:0026».
Розробник: ТзОВ «СІЕНЕРГО»
Замовник: ПрАТ «Львівський холодокомбінат»
Доповідач: ГІП Сунак Б. С.

9. Розгляд містобудівного розрахунку «Будівництво ТзОВ «Лев Девелопмент» апарт-готелю на вул. Т. Шевченка, 73 а у м. Львова».

Розробник: ФОП Савицький М.
Замовник: ТзОВ «Лев Девелопмент»
Доповідач: ГАП Савицький М.


Результати голосування за наслідками засідання архітектурно-містобудівної ради № 12 від 09.07.2021.
09.07.2021 о 14-00 год. у режимі відеоконференції відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування № 12.
Відповідно до пункту 5.11. Додатку 1 Положення про архітектурно-містобудівну раду при управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 15.11.2019 № 1063 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.01.2017 № 40» зі змінами засідання архітектурно-містобудівної ради вважається правомочним, якщо на ньому присутні (взяли участь) більш як половина його членів.
09.07.2021 участь у засіданні взяли 14 членів архітектурно-містобудівної ради.

Результати голосування:

1. Погодження містобудівного розрахунку будівництва багатоквартирного житлового будинку для викладацького складу та наукових співробітників ВНЗ «Львівського кооперативного коледжу економіки та права» на вул. Золота, 6 у м. Львові.

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
8
1
5
Рішення прийнято.

2. Погодження містобудівного розрахунку будівництва багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом та з вбудованими нежитловими приміщеннями зі знесенням існуючих будівель та споруд на вул. Окружній, 43 у м. Львові.

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
12
0
2
Рішення прийнято.

3. Погодження містобудівного розрахунку «Нове будівництво навчального, науково-дослідницького центру центру з приблокуванням до адміністративної будівлі та знесінням існуючих господарських будівель» на вул. Замарстинівській, 83-а у м. Львові.


Голосування архітектурно-містобудівної ради

За
Проти
Утримався
9
0
5
Рішення прийнято.

4. Погодження містобудівного розрахунку будівництва багатоповерхового житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Х. Колумба, 8/8-а, в м. Львові.

Голосування архітектурно-містобудівної ради

За
Проти
Утримався
9
0
5
Рішення прийнято.

5. Погодження містобудівного розрахунку будівництва багатоквартирного житлового будинку та готелю з приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Залізничній, 26 у Львів зі знесенням існуючих споруд.

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
11
0
3
Рішення прийнято.

6. Погодження містобудівного розрахунку мультифункціональний офісно-торговий центр з готельними номерами і паркінгом на вул. Шевченка, 111-а у м. Львові.

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
5
0
9
Рішення не прийнято.

7. Погодження містобудівного розрахунку «Нове будівництво багатофункційної будівлі з вбудованими приміщеннями громадського призначення, підземною автостоянкою, об’єктами інженерного забезпечення та житловими одиницями у верхніх поверхах на вул. Миколайчука, 38 у м. Львові».

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
10
0
4
Рішення прийнято.

8. Погодження містобудівного розрахунку «Нове будівництво складу на території ПрАТ «Львівський холодокомбінат» по вул. Повітряній, 2 у м. Львові» на земельній ділянці кадастровий номер 4610136300:02:006:0026».

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
11
0
3
Рішення прийнято.

9. Погодження містобудівного розрахунку «Будівництво ТзОВ «Лев Девелопмент» апарт-готелю на вул. Т. Шевченка, 73 а у м. Львова».

Голосування архітектурно-містобудівної ради
За
Проти
Утримався
7
0
6
Рішення не прийнято.

Для перегляду протоколу засідання № 12 архітектурно-містобудівної ради від 09.07.2021 р. та графічних і текстових матеріалів питань, що розглядалися, перейдіть за посиланням:https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1F1baoN5c4OB7QaG2fBVDkc2IlsTbwsld


<< Попередня     Наступна >>
Назад