УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА19-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 5174


від 06/20/2019
Про внесення змін до ухвали міської ради від 17.03.2016 № 350 “Про спорудження “сухого“ фонтану перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької на просп. Свободи“Керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про регулювання містобудівної діяльності“, “Про основи містобудування“, з метою оптимального планування території, забезпечення вимог Конституції України, законів України міська рада ухвалила:
внести зміни до ухвали міської ради від 17.03.2016 № 350 “Про спорудження “сухого“ фонтану перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької на просп. Свободи“, виклавши пункт 3 у новій редакції:
“3. Надати згоду Галицькій районній адміністрації та благодійному фонду “Сокар Благо“ на укладення меморандуму про співпрацю щодо спорудження “сухого“ фонтану за умови попереднього погодження проекту цього меморандуму з постійною комісією інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики, постійною комісією законності, депутатської діяльності та свободи слова, постійною комісією з питань комунальної власності і постійною комісією архітектури, містобудування та охорони історичного середовища“.
Міський голова А. Садовий
Дата оприлюднення: 06/25/2019