УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА19-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 5291


від 07/11/2019
Про продовження до 2022 року дії Програми про захист інтересів осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, а також членів сімей таких осібКеруючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, з метою виконання Програми про захист інтересів осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, а також членів сімей таких осіб, затвердженої ухвалою міської ради від 23.04.2015 № 4520, враховуючи значну кількість учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил – мешканців м. Львова міська рада ухвалила:
1. Продовжити до 2022 року дію Програми про захист інтересів осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, а також членів сімей таких осіб.
2. Внести зміни у додаток до ухвали міської ради від 23.04.2015 № 4520 “Про затвердження Програми про захист інтересів осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, а також членів сімей таких осіб“, виклавши розділ 4 у новій редакції:
4. Заключні положення
4.1. Дія Програми розрахована до 2022 року.
4.2. Для фінансування Програми передбачається всього 610 млн. грн., з них:
4.2.1. У міському бюджеті м. Львова на 2016 рік - 10 млн. грн.
4.2.2. У міському бюджеті м. Львова на 2017 рік – 100 млн. грн.
4.2.3. У міському бюджеті м. Львова на 2018 рік – 100 млн. грн.
4.2.4. Щорічно у міському бюджеті м. Львовапо 100 млн. грн. протягом 2019-2022 років.
4.3. Головним розпорядником коштів Програми та її відповідальним виконавцем:
4.3.1. У частині забезпечення житлом є управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури.
4.3.2. У частині надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань є управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики.
4.4. Міська рада та її виконавчі органи у межах повноважень надають учасникам бойових дій та членам їх сімей організаційно-правову допомогу відповідно до законодавства України“.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.
Міський голова А. Садовий
Дата оприлюднення: 07/18/2019