УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА8-ма сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 2161


від 06/30/2022
Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.09.2019 № 5471 "Про затвердження Положення про електронні петиції на території Львівської міської територіальної громади"Керуючись ст. 231 Закону України "Про звернення громадян" міська рада ухвалила:
внести зміни до ухвали міської ради від 19.09.2019 № 5471 "Про затвердження Положення про електронні петиції на території Львівської міської територіальної громади":
1. Замінити у назві, тексті ухвали та у додатку слова "управління "Секретаріат ради" словами "департамент "Секретаріат ради" у відповідних відмінках.
2. У додатку:
2.1. У підпункті 4.2.3 слова "постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова" замінити словами "постійної комісії законності, депутатської діяльності, свободи слова та безпеки".
2.2. Доповнити підпунктами 6.1.1, 6.1.2 у такій редакції:
"6.1.1. Якщо на час завершення збору підписів питання, порушене в електронній петиції, вирішене по суті, виконавчий орган, до компетенції якого належить розгляд такого питання, скеровує проект відповіді про врегулювання питання, порушеного у петиції, до комісії законності, депутатської діяльності, свободи слова та безпеки.
6.1.2. Постійна комісія законності, депутатської діяльності, свободи слова та безпеки здійснює розгляд електронної петиції невідкладно, але не пізніше чотирнадцяти робочих днів з дня надходження до неї електронної петиції. У разі необхідності постійна комісія законності, депутатської діяльності, свободи слова та безпеки запрошує на своє засідання автора електронної петиції у порядку, встановленому цим Положенням, а також залучає до розгляду електронної петиції фахівців, спеціалістів, посадових осіб виконавчих органів міської ради. За результатами розгляду постійна комісія законності, депутатської діяльності, свободи слова та безпеки приймає рішення про:
6.1.2.1. Погодження проекту відповіді виконавчого органу про врегулювання питання, порушеного у петиції (у разі врегулювання питання). Після погодження проекту відповіді виконавчого органу управління зв’язків з громадськістю департаменту "Секретаріат ради" оприлюднює відповідь, підписану керівником виконавчого органу, на порталі e-dem.in.ua – Єдина система місцевих петицій.
6.1.2.2. Підготовку проекту ухвали міської ради та скеровує відповідний висновок до департаменту "Секретаріат ради" (у разі неврегулювання чи неповного врегулювання питання, порушеного у петиції).
2.3. Доповнити пунктом 6.2-1 у такій редакції:
"6.2-1. У випадках, передбачених підпунктом 6.1.2.2 цього Положення, департамент "Секретаріат ради" протягом 5 робочих днів після отримання відповідного висновку постійної комісії законності, депутатської діяльності, свободи слова та безпеки готує проект ухвали про розгляд електронної петиції та оприлюднює його".Міський голова Андрій САДОВИЙ
Дата оприлюднення: 07/04/2022