УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА15-та сесія 5-го скликання

УХВАЛА № 3067


від 11/12/2009
Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.12.2007 № 1488 та визначення переліку земельних ділянок, призначених для розміщення автобусних станцій для відправлень автобусів Золочівського, Яворівського, Городоцького та Бібрського напрямків
Зміни
до п.4 додатка згідно з ухвалою 1722-2012
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про внесення змін до ухвали міської ради від 12.11.2009 № 3067'
З метою належної організації роботи автобусних перевезень у м.Львові та запобігання аварійним ситуаціям і порушенням у сфері дорожнього руху, належного забезпечення розміщення інфраструктури дорожнього руху, керуючись Конституцією України, Законами України Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про автомобільний транспорт“, “Про дорожній рух, ст.12 Земельного кодексу України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 № 667 “Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, ухвали міської ради від 27.12.2007 № 1488 “Про впорядкування перевезень пасажирів автомобільним транспортом загального користування у м.Львові, міська рада ухвалила:
1. Внести зміни до ухвали міської ради від 27.12.2007 № 1488 “Про впорядкування перевезень пасажирів автомобільним транспортом загального користування у м.Львові“, виклавши пункт 3 у новій редакції:
3. Департаменту містобудування:
3.1. Визначити перелік та подати на затвердження міською радою проект ухвали про погодження місця розташування земельних ділянок для розміщення таких об'єктів:
3.1.1. Майданчиків для розвороту та короткострокової стоянки автобусів у початковому і кінцевому пунктах міських автобусних маршрутів загального користування.
Термін: до 01.04.2010.
3.1.2. Автобусних станцій для відправлень автобусів Золочівського, Яворівського, Городоцького та Бібрського напрямків.
3.2. Забезпечити виділення окремих смуг для маршрутних транспортних засобів при проектуванні та будівництві нових автомобільних доріг, вулиць та/або реконструкції, ремонті існуючих автомобільних доріг, вулиць.
Відповідальний: директор
департаменту містобудування“.
2. Визначити перелік земельних ділянок, призначених для розміщення автобусних станцій для відправлень автобусів Золочівського, Яворівського, Городоцького та Бібрського напрямків, згідно з додатком.
3. Погодити управлінню капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури місця розташування земельних ділянок і надати дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення автобусних станцій згідно з додатком.
4. Управлінню капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури:
4.1. Подати у встановленому порядку на затвердження міською радою проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
4.2. Спільно з юридичним управлінням розробити та подати на затвердження виконавчим комітетом положення про порядок проведення конкурсу на визначення виконавців робіт з будівництва об’єктів транспортної інфраструктури.
4.3. Після затвердження виконавчим комітетом положення про порядок проведення конкурсу на визначення виконавців робіт з будівництва об’єктів транспортної інфраструктури оголосити та провести конкурс на визначення виконавців робіт з будівництва об’єктів транспортної інфраструктури.
4.4. За результатами проведеного конкурсу укласти інвестиційні угоди з переможцями конкурсу.
Відповідальний: начальник управління капітального
будівництва департаменту житлового господарства
та інфраструктури.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.
Міський голова А.Садовий
Додаток
до ухвали міської ради
від_____________№_____

ПЕРЕЛІК
земельних ділянок, призначених для розміщення автобусних станцій для відправлень автобусів Золочівського, Яворівського, Городоцького та Бібрського напрямківз/п
Автобусна станція для відправлень автобусів за напрямками
Площа,
га
Адреса земельної ділянки
Категорія земель
1
Золочівський напрямок
1,37
вул.Личаківська, 227землі житлової
та громадської забудови
2
Яворівський напрямок
0,58
вул.Т.Шевченка – вул.І.Величковськогоземлі промисловості, транспорту, звязку, енергетики, оборони та іншого призначення
3
Городоцький напрямок
1,34
вул.Городоцька – вул.Збиральназемлі промисловості, транспорту, звязку, енергетики, оборони та іншого призначення
4
Бібрський та Ходорівський напрямки
0,48
вул.Пасічна – вул.Зеленаземлі промисловості, транспорту, звязку, енергетики, оборони та іншого призначенняСекретар ради В.Квурт

Віза:

Начальник управління
природних ресурсів та
регулювання земельних
відносин М.Бокало

Голова постійної комісії
землекористування Т.Криворучко