УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА5-та сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 1083


від 07/08/2021
Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.09.2019 № 5471 "Про затвердження Положення про електронні петиції у м. Львові"Керуючись ст. 231 Закону України "Про звернення громадян" міська рада ухвалила:
внести зміни до ухвали міської ради від 19.09.2019 № 5471 "Про затвердження Положення про електронні петиції у м. Львові":
1. Замінити у назві, тексті ухвали та у додатку слова "м. Львів" словами "Львівська міська територіальна громада" у відповідних відмінках.
2. У додатку:
2.1. Викласти у новій редакції:
2.1.1. Пункт 1.4:
"1.4. Автором електронної петиції може бути особа, яка досягла 16-ти річного віку, є громадянином України та яка зареєстрована у встановленому порядку, володіє нерухомим майном, офіційно працевлаштована, навчається або народилася на території Львівської міської територіальної громади".
2.1.2. Пункт 3.1.1:
"3.1.1. Авторизуватися на офіційному вебсайті Львівської міської ради, вебсайті або у мобільному додатку Єдиного державного вебпорталу електронних послуг "Портал Дія" або іншому визначеному спеціалізованому сайті за допомогою системи електронної ідентифікації особи".
2.1.3. Розділ 5:
"5. Збір електронних підписів
5.1. Дата оприлюднення електронної петиції на офіційному вебсайті Львівської міської ради, вебсайті або у мобільному додатку Єдиного державного вебпорталу електронних послуг "Портал Дія" або іншому визначеному спеціалізованому вебсайті є датою початку збору підписів на її підтримку.
5.2. Підписання електронної петиції передбачає авторизацію підписанта на офіційному вебсайті Львівської міської ради, вебсайті або в мобільному додатку Єдиного державного вебпорталу електронних послуг "Портал Дія", або іншому визначеному спеціалізованому вебсайті за допомогою систем електронної ідентифікації особи".
5.3. Підписантом електронної петиції може бути особа, яка досягла 16-ти річного віку, є громадянином України та яка зареєстрована у встановленому порядку, володіє нерухомим майном, офіційно працевлаштована, навчається або народилася на території Львівської міської територіальної громади.
5.4. Збір підписів на підтримку електронної петиції триває 60 днів з дня опублікування на офіційному веб-сайті Львівської міської ради, вебсайті або в мобільному додатку Єдиного державного вебпорталу електронних послуг "Портал Дія", або іншому визначеному спеціалізованому вебсайті.
5.5. Електронна петиція до Львівської міської ради підлягає обов’язковому розгляду, якщо протягом 60 днів з дня оприлюднення її підтримали не менше 500 членів територіальної громади м. Львова.
5.6. Електронна петиція, яка у встановлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до Закону України “Про звернення громадян".

Міський голова А. Садовий
Дата оприлюднення: 07/19/2021