УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА7-ма сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 1967


від 05/18/2017
Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2015 № 4956 та затвердження інвестиційного проекту “Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору“, Положення про умови проведення конкурсу з вибору інвестора для реалізації інвестиційного проекту “Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору“ та переліку істотних умов інвестиційного договору та інших зобов’язань, умов оренди об’єкта інвестування
Первинна редакція:

документ.doc


Зміни
у додаток 2 згідно з ухвалою 3868-2018
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про затвердження проекту інвестиційного договору щодо інвестиційно'
Остаточна редакція:
Розглянувши листа Львівського комунального підприємства “Львівелектротранс“ від 17.05.2017 03/742, керуючись ухвалою міської ради від 18.07.2013 № 2547 “Про затвердження Положення про здійснення інвестиційної діяльності у м. Львові“, беручи до уваги технічні паспорти від 15.01.2016 та від 19.01.2016 за інвентарними номерами 53, міська рада ухвалила:
1. Внести зміни до ухвали міської ради від 14.07.2015 № 4956 “Про затвердження об’єкта інвестування – будівель та споруд на вул. Д. Вітовського, 57“, виклавши пункт 1 у новій редакції:
“1. Затвердити об’єкт інвестування – будівлі та споруди, та/або їх частини, для реалізації інвестиційного проекту “Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору“ (вид робіт – реконструкційні):
1.1. Приміщення будівлі під літерою “А-1“ на вул. Д. Вітовського, 57 загальною площею 2637,5 кв. м:
1.1.1. Підвальні приміщення під індексами I-V, Vа, Vб, VI-VII.
1.1.2. Приміщення 1-го поверху під індексами 8-16, 16а, 17-23, 23а, 24-32.
1.2. Будівлю під літерою “А-2 на вул. Д. Вітовського, 57 загальною площею 557,5 кв. м.
1.3. Приміщення будівлі під літерою “А-3“ на вул. Д. Вітовського, 57 загальною площею 1703,72 кв. м:
1.3.1. Підвальні приміщення під індексами I-IV, XIIa.
1.3.2. Приміщення 1-го поверху під індексами І, 2-12, 12а, 13-34, 37 (частина приміщення площею 18,92 кв. м), 38-43, 45-47.
1.3.3. Приміщення 2-го поверху під індексами I, II, 72а, 73а, 74-81, 81а, 82-92.
1.3.4. Приміщення 3-го поверху під індексами I, II, 102, 103, 105-131.
1.4. Будівлю під літерою “А-1“ на вул. Братів Тимошенків, 4, загальною площею 453,9 кв. м. (обєкт нерухомого майна знаходиться у стадії реконструкції та добудови).
1.5. Будівлю Б-1 на вул. Д. Вітовського, 57 загальною площею 6,3 кв. м“.
2. Затвердити:
2.1. Інвестиційний проект “Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору“ (додаток 1).
2.2. Положення про умови проведення конкурсу з вибору інвестора для реалізації інвестиційного проекту “Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору“ (додаток 2).
2.3. Перелік істотних умов інвестиційного договору та інших зобов’язань, умови оренди об’єкта інвестування (додаток 3).
3. Вважати такими, що втратили чинність ухвали міської ради:
3.1. Від 01.10.2015 № 5290 “Про затвердження інвестиційного проекту для реалізації інвестиційного проекту “Креативний квартал“, умов конкурсу і конкурсної документації з вибору інвестора“.
3.2. Від 24.12.2015 № 48 Про внесення змін до ухвали міської ради від 01.10.2015 № 5290 “Про затвердження інвестиційного проекту для реалізації інвестиційного проекту “Креативний квартал“, умов конкурсу і конкурсної документації з вибору інвестора“.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з фінансово-економічних питань.


Міський голова А. Садовий


Додаток 1

Затверджено
ухвалою міської ради
від___________№____

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПРОЕКТ
“Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору“


1. Інвестиційний проект “Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору“ (надалі – інвестиційний проект) передбачає створення у м. Львові сучасного інноваційного комплексу для розвитку креативної, інтелектуальної та іншої діяльності, заходів для розвитку бізнесу і підприємництва, навчання та діяльності різних категорій населення тощо.
2. Мета інвестиційного проекту – створення інноваційно-креативного простору для різних категорій населення, у тому числі підприємців, студентів, ІТ-спільноти, громадських діячів, журналістів тощо, з метою всебічного розвитку та реалізації креативного та інтелектуального потенціалу м. Львова.
2.1. З цією метою визначено будівлі, споруди та приміщення у цих будівлях та спорудах на вул. Д. Вітовського, 57 та вул. Братів Тимошенків, 4.
3. Реалізація інвестиційного проекту здійснюється шляхом проведення реконструкційних робіт, інших необхідних робіт, нової організації простору та облаштування прилеглої території, прокладання інженерних та інших комунікацій, при цьому слід забезпечити збереження зовнішнього об’ємно-просторового вигляду будівель та споруд – компонентів об’єкта інвестування.
3.1. У разі створення на основі та/або стосовно об’єкта інвестування переробленої речі, нової речі, а також у разі невід’ємних покращень, здійснених під час реконструкційних робіт об’єкта інвестування, передбачених у пункті 3 цього інвестиційного проекту, ці об’єкти визнаються комунальною власністю.
3.2. Не допускається передача об’єкту інвестування у приватну власність або визнання права приватної власності на об’єкти інвестування, вказані у пункті 1 цієї ухвали.
4. Інвестиційний проект передбачає таку організацію простору об’єкту інвестування та благоустрій прилеглої території.
4.1. При організації внутрішнього та зовнішнього простору слід передбачити можливість проведення публічних заходів виставок, конференцій, презентацій, концертів, фестивалів, інсталяцій тощо, організацію та поділ на зони для роботи та досліджень, кінопоказів, творчості, центру для навчання та розвитку, майстерень, комунікацій, прес-конференцій, гастрономічного простору.
4.2. При необхідності організації зовнішнього простору необхідним є облаштування терас та простору для публічних заходів, зелених насаджень, наявність вуличних меблів, зони для паркування.
5. Компонентами інвестиційного проекту є:
5.1. Робочий простір — зона для стартапів, ІТ-спеціалістів фрілансерів, інноваційних компаній, винахідництва, наукових розробок та пов’язаної з ними підприємницької діяльності, яка включає окремі та спільні робочі місця, стартап-офіси та стартап-інкубатори, кімнати для переговорів та місця відпочинку. Зона повинна бути обладнана усім необхідним устаткуванням для комфортної роботи, меблями, телекомунікаційними мережами та офісним обладнанням.
5.2. Спільний простір — загальнодоступна та комунікаційна зона для проведення переговорів, інтерв’ю, зустрічей та дозвілля. Даний простір включатиме можливості для розміщення додаткових зручностей: крамниць, кафе та антикафе, творчих майстерень тощо.
5.3. Центр навчання та розвиткуосвітній простір для дорослих та дітей, який забезпечує проведення майстер-класів, воркшопів, майстерень, гуртків та семінарів.
5.4. Майстерня — простір для практичної реалізації проектів та ідей, винахідництва та суміжних подій, який повинен бути забезпечений 3Д-принтерами, технічними станками, цифровим та лабораторним обладнанням, іншим інструментом.
5.5. Гастрономічний простір — простір, який забезпечує харчування та комунікацію, а також водночас є майданчиком для проведення кулінарних заходів, майстер-класів, змагань, тренінгів тощо.
5.6. Парковий простір – простір із зеленими насадженнями та вуличними меблями, облаштований на відкритій території для відпочинку та проведення інших заходів, у тому числі екологічного спрямування.
5.7. Автомобільний та велосипедний майданчик для паркування — зона для паркування відповідних транспортних засобів із необхідними зручностями.
5.8. Простір подій — внутрішня та зовнішня зони.
5.8.1. Внутрішня зона передбачає можливість проведення публічних, у тому числі соціальних заходів, таких як: виставки, конференції, конгреси, презентації, концерти, фестивалі, інсталяції тощо, а також реалізацію мультифункціонального конференцзалу, прес-центру, кінозалу, що дозволить проводити конференції, онлайн-трансляції, музичні концерти, кінопокази, театральні вистави, літературні заходи тощо.
5.8.2. Зовнішня зона відкритий громадський простір з терасами, столиками, газонами, місцями для проведення публічних, у тому числі соціальних заходів. Тут можуть бути встановлені інтерактивні скульптури, витвори мистецтв, проводитися театральні перформанси, музичні виступи, кінопокази тощо.
5.9. Студентський простір (кампус) - місце для роботи, творчості та навчання студентів та молоді. Кампус має також соціальну функцію і покликаний створити належні умови для самореалізації студентів міста Львова.
6. Передбачається можливість передачі в суборенду об’єкта інвестування та/або його компонентів з метою реалізації інвестиційного проекту за погодженням з управлінням комунальної власності департаменту економічного розвитку.
При погодженні суборендарів обєкта інвестування та/або його компонентів управління комунальної власності департаменту економічного розвитку не здійснює оцінку майна, яке передається у суборенду та не проводить коригування орендної плати.
7. Після здійснення робіт, передбачених цим Додатком та введення в експлуатацію будівель та/чи їх частин, інвестор-переможець інвестиційного конкурсу передає актом прийому-передачі відповідні будівлі та/чи їх приміщення балансоутримувачу.
8. Управління комунальної власності департаменту економічного розвитку після виконання інвестором-переможцем інвестиційного конкурсу пункту 7 цього інвестиційного проекту, у порядку, передбаченому законодавством України, здійснює реєстрацію права власності на відповідні будівлі та/чи їх частини за територіальною громадою м. Львова.
У разі процедурної необхідності реєстрація права власності здійснюється за участі інвестора-переможця інвестиційного конкурсу.
9. З метою проведення конкурсу з вибору інвестора для реалізації інвестиційного проекту “Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору“ ЛКП “Агенція ресурсів Львівської міської ради“ проводить оцінку майна, визначеного як обєкт інвестування.
Витрати, повязані з проведенням оцінки майна, компенсовує інвестор – переможець конкурсу.
10. Врегулювання правовідносин, повязаних із земельною ділянкою, на якій розміщений об’єкт інвестування, здійснюється згідно з вимогами земельного законодавства України.
З метою повноцінного функціонування креативно-інноваційного простору земельна ділянка, на якій розміщений об’єкт інвестування, використовується для створення та функціонування креативно-інноваційного простору та залишається загальнодоступним суспільним простором. При цьому, для належного розвитку прилеглої території та ефективної діяльності креативно-інноваційного простору, доцільно розміщувати нові об’єкти на цій ділянці при умові відповідності меті та завданням інвестиційного проекту.Секретар ради А. Забарило

Віза:

Начальник управління
інвестицій та проектів О. СивакДодаток 2
Затверджено
ухвалою міської ради
від___________№____

ПОЛОЖЕННЯ
про умови проведення конкурсу з вибору інвестора для реалізації інвестиційного проекту “Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору“

1. Загальні положення

1.1. Положення про умови проведення конкурсу з вибору інвестора для реалізації інвестиційного проекту “Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору“ (надалі – Положення) розроблено відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про інвестиційну діяльність“, ухвал міської ради від 18.07.2013 № 2547 “Про затвердження Положення про здійснення інвестиційної діяльності у м. Львові“, від 23.04.2015 №4538 з метою відбору на конкурентних засадах через організацію та проведення відкритого конкурсу з вибору інвестора для укладення інвестиційної угоди.
1.2. Це Положення визначає порядок підготовки і проведення інвестиційного конкурсу та укладення інвестиційного договору про залучення інвестора або інвесторів щодо будівництва, реконструкції або модернізації об’єктів житлового, нежитлового призначення та соціальної інфраструктури м. Львова, які знаходяться у власності територіальної громади міста.
1.3. У конкурсі можуть брати участь юридичні та фізичні особи (резиденти і нерезиденти України) незалежно від організаційно-правової форми, які підтвердили намір взяти участь через подачу заявки на участь та конкурсної пропозиції, а також на момент розкриття конкурсних пропозицій здійснили оплату реєстраційного внеску, що підтверджуються відповідними платіжними документами.
1.4. Завданням інвестиційного конкурсу є визначення на конкурсних засадах юридичної чи фізичної особи, яка забезпечить найкращі умови реалізації інвестиційного проекту.
1.5. Терміни у цьому Положенні вживаються у такому значенні:
Інвестиційний проект – це комплекс організаційно-правових, фінансових та інженерно-технічних заходів, що здійснюються суб’єктами інвестиційної діяльності відповідно до планово-розрахункових документів, які містять обгрунтування необхідності здійснення таких заходів;
інвестори – суб’єкти інвестиційної діяльності, які приймають рішення про вкладення власних, позичкових і залучених майнових та інтелектуальних цінностей в об’єкти інвестування.
Інвестиційний договір – договір, який укладається з переможцем конкурсу та виконавчим органом міської ради або комунальним підприємством, якому надано такі повноваження, спрямований на реалізацію інвестиційного проекту.
Конкурсна комісія – постійно діюча комісія, утворена міською радою для проведення інвестиційних конкурсів.
Конкурсна пропозиція – пропозиція щодо будівництва та/або реконструкції інвестиційного об’єкта, яку готує і подає учасник інвестиційного конкурсу відповідно до умов реалізації інвестиційного проекту.
Конкурсна документація – перелік документів, які необхідно надавати претендентам разом із заявкою на участь в інвестиційному конкурсі на розгляд конкурсній комісії.
Протокол комісії – зведений документ, який відображає відомості про підготовку, організацію та результати проведення інвестиційного конкурсу.
Реєстраційний внесок – грошовий внесок, який сплачує юридична або фізична особа, котра виявила бажання зареєструватись як учасник інвестиційного конкурсу.
Учасники конкурсу – фізична або юридична особа незалежно від організаційно-правової форми, місцезнаходження та юрисдикції, яка подала заявку про намір взяти участь у конкурсі і надала конкурсну пропозицію.
2. Інформування про проведення конкурсу

2.1. Після прийняття рішень про затвердження переліку об’єктів інвестування та реалізацію інвестиційних проектів управління інвестицій та проектів департаменту економічного розвитку (надалі – Управління) оголошує інформацію про проведення інвестиційного конкурсу.
2.2. Управління опубліковує не пізніше ніж за 30 (тридцять) днів до дати проведення конкурсу інформацію про проведення інвестиційного конкурсу, а також розміщує інформацію на веб-порталі Львівської міської ради www.city-adm.lviv.ua та інвестиційному порталі міста Львова www.investinlviv.com.
2.3. Інформація про проведення інвестиційного конкурсу повинна містити:
2.3.1. Назву об’єкта інвестування, його місце розташування.
2.3.2. Дані про об’єкт інвестування (площу, показники тощо).
2.3.3. Дату, час і місце проведення інвестиційного конкурсу, кінцевий термін прийняття заявки на участь і розмір реєстраційного внеску, який вносить заявник для участі в інвестиційному конкурсі.
2.3.4. Найменування, адресу, номер телефону, час роботи організатора конкурсу.
2.3.5. Орган, до якого слід звертатися за додатковою інформацією.
3. Умови участі у конкурсі

3.1. Фізична або юридична особа, яка бажає зареєструватися як учасник інвестиційного конкурсу, повинна подати до Управління заявку на участь в інвестиційному конкурсі.
3.2. Заявка на участь в інвестиційному конкурсу повинна містити такі відомості (реквізити):

Заявка на участь в інвестиційному конкурсі
Для фізичних осіб
Для юридичних осіб
Дата заповнення
Назва об’єкта інвестування згідно з даними оголошення про конкурс
Прізвище, ім’я, по батькові, інші паспортні дані
Повне найменування, місце розташування, номери телефонів, факсу
Ідентифікаційний номер у державному реєстрі фізичних осіб – платників податків
Дата, місце і орган реєстрації
Адреса із зазначенням номерів телефону, факсу
Організаційно-правова форма
Банківські реквізити
Загальні відомості про посадових осіб органу управління учасника конкурсу
Відомості про осіб, уповноважених діяти від імені учасників конкурсу, та які мають право підписувати юридичні документи (доручення)
Перелік документів та відомостей, що додаються до заявки згідно з підпунктом 3.3 цього Положення
Підпис (завірений печаткою при її наявності)
3.3. До заявки на участь в інвестиційному конкурсі додаються:
3.3.1. Копія платіжного доручення про оплату реєстраційного внеску з банківською відміткою.
3.3.2. Засвідчені у встановленому порядку копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності, довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України.
3.3.3. Засвідчені у встановленому порядку документи (витяг з торговельного, банківського або судового реєстру тощо), які підтверджують реєстрацію юридичної особи у країні, її місцезнаходження – для нерезидентів.
3.3.4. Дані, які підтверджують можливість учасника конкурсу забезпечити належне фінансування інвестиційної діяльності, а саме: банківську довідку-рекомендацію про фінансову спроможність учасника конкурсу або інші документи, які підтверджують фінансову спроможність учасника.
3.3.5. Довідка державної податкової інспекції за місцем реєстрації учасника конкурсу про відсутність заборгованості перед бюджетом станом на момент оголошення конкурсу.
3.3.6. Конкурсна пропозиція у письмовій формі за підписом уповноваженої особи учасника конкурсу, прошита, пронумерована та скріплена печаткою в окремому запечатаному конверті, яка відповідає основним умовам інвестиційного проекту.
3.4. Заявка та інші документи, які подає учасник конкурсу, підписує уповноважена посадова особа учасника конкурсу і вони засвідчуються його печаткою.
3.5. До участі в інвестиційному конкурсі не допускається особа:
3.5.1. Яка визнана банкрутом або щодо якої порушена справа про банкрутство.
3.5.2. Яка не надала відповідних документів, котрі підтверджували б її фінансові можливості щодо забезпечення виконання конкурсних умов.
3.5.3. Яка знаходиться на стадії санації, ліквідації або реорганізації.
3.5.4. Майно якої (або значна його частина, що впливає на можливість виконання умов інвестиційного конкурсу) знаходиться у податковій заставі під арештом чи має інші обтяження.
3.5.5. Яка має заборгованість зі сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів.
3.5.6. Яка претендує на участь у конкурсі, не оплатила реєстраційний внесок.
3.5.7. Яка претендує на участь у конкурсі, представила помилкову або недостовірну інформацію в обов’язковій документації чи конкурсній пропозиції.
3.6. Після реєстрації заявки заявник набуває статусу учасника конкурсу.
3.7. Учасник конкурсу має право відкликати свою участь в інвестиційному конкурсі до останнього дня прийому заявки, повідомивши про це письмово Управління.
4. Порядок проведення інвестиційного конкурсу

4.1. Проведення інвестиційного конкурсу здійснюється за наявністю не менше двох учасників.
При наявності одного учасника, у разі відповідності представленої ним пропозиції кваліфікаційним вимогам, за рішенням конкурсної комісії, його може бути визнано переможцем.
4.2. Конкурсна комісія (надалі – комісія) є колегіальним органом, її склад затверджено відповідною ухвалою міської ради.
4.3. Засідання комісії вважається правочинним у разі присутності на ньому 2/3 від загального складу членів комісії.
4.4. Рішення комісії приймається більшістю голосів від присутніх на засіданні членів комісії та оформляється протоколом, який підписують голова (або головуючий на засіданні) і секретар комісії.
4.5. Розкриття конкурсних пропозицій здійснюється у день, час та місці, які вказані в оголошенні про проведення інвестиційного конкурсу.
4.6. До участі у процедурі розкриття конкурсних пропозицій допускаються всі учасники або їх уповноважені представники, а також інші представники громадськості. Відсутність учасника або його уповноваженого представника під час процедури розкриття конкурсних пропозицій не є підставою для відхилення його конкурсної пропозиції.
4.7. Під час розкриття конкурсних пропозицій перевіряється наявність чи відсутність всіх необхідних документів, передбачених у підпунктах 3.2, 3.3 цього Положення, а також оголошуються найменування та місцезнаходження кожного учасника. Зазначена інформація вноситься до протоколу.
4.8. Будь-який член конкурсної комісії має право звернутися до учасників конкурсу за роз’ясненнями змісту їх конкурсних пропозицій з метою спрощення їх розгляду та оцінки.
4.8.1. До засідань комісії допускаються/запрошуються також представники Львівської міської ради та інші фахівці у випадку необхідності надання фахової та професійної оцінки чи іншої інформації членам конкурсної комісії.
4.9. Конкурс може бути оголошений таким, що не відбувся, якщо:
4.9.1. Протягом строку прийняття не надійшло жодних заявок та пропозицій.
4.9.2. Всі подані документи не відповідають або оформлені з порушення вимог умов участі в інвестиційному конкурсі та вимог законодавства України.
4.9.3. Вимоги конкурсної комісії щодо приведення пропозицій у відповідність до умов конкурсної документації не виконані у встановлений строк усіма учасниками конкурсу.
4.10. Конкурс оголошується таким, на якому не було обрано переможця, якщо жодна з конкурсних пропозицій не набрала достатньої кількості голосів.
4.11. Критеріями визначення переможців конкурсу є:
4.11.1. Найкращі умови використання об’єкту інвестування для надання послуг щодо задоволення громадських потреб.
4.11.2. Найбільш вигідна, надійна та коротка в часовому проміжку схема реалізації інвестиційного проекту.
4.11.3. Відповідність заявки та пропозиції основним умовам інвестиційного конкурсу.
4.11.4. Залучення до реалізації інвестиційного проекту технологічних, інноваційних, місцевих та/або глобальних компаній та організацій з досвідом реалізації інноваційних, креативних проектів.
4.12. Після обговорення наданих пропозицій члени комісії голосуванням на закритому засіданні визначають переможця конкурсу.
4.13. За результатами проведення інвестиційного конкурсу комісія складає протокол, у якому зазначається:
4.14.1. Найменування об’єкта інвестування.
4.14.2. Дату, час та місце проведення інвестиційного конкурсу.
4.14.3. Склад присутніх членів конкурсної комісії.
4.14.4. Відомості про учасників інвестиційного конкурсу.
4.14.5. Пропозиції учасників інвестиційного конкурсу.
4.14.6. Пропозиції присутніх на засіданні щодо визначення переможця.
4.14.7. Результати голосування за оцінкою пропозицій.
4.14.8. Обгрунтування визначення переможця інвестиційного конкурсу.
4.15. Рішення про визначення переможця інвестиційного конкурсу набирає чинності після його затвердження виконавчим комітетом.
4.16. Після затвердження виконавчим комітетом результатів конкурсу Управління письмово повідомляє учасників про результати. У повідомленні переможця додатково вказується дата, час та місце проведення переговорів щодо узгодження проекту інвестиційного договору.
5. Укладення інвестиційного договору

5.1. Протягом 30 робочих днів після визначення переможця інвестиційного конкурсу укладається інвестиційний договір.
5.2. Проект інвестиційного договору розробляється відповідно до законодавства України, цієї ухвали та додатків до неї, інших ухвал Львівської міської ради, повинен містити основні вимоги та терміни реалізації інвестиційного проекту, визначені цією ухвалою, зокрема положення, визначені Додатком 3 цієї ухвали.
5.3. Інвестиційний договір укладається між переможцем інвестиційного конкурсу та уповноваженим виконавчим органом міської ради або комунальним підприємством, якому надано такі повноваження.
5.4. Договір набуває чинності після його підписання сторонами і затвердження виконавчим комітетом.
5.5. Львівська міська рада має право прийняти рішення про розірвання інвестиційного договору в односторонньому порядку, якщо:
5.5.1. Інвестор порушує умови інвестиційного договору, зокрема встановлені договором обсяги і терміни фінансування та виконання робіт.
5.5.2. Не виконує або виконує неналежним чином інвестиційні обов’язки за договором.
5.5.3. Змінює функціональне призначення новоствореного обєкта – креативно-інноваційного простору.
5.6. Інвестиційним договором може бути передбачено інший порядок розірвання, як це визначено у Положенні про здійснення інвестиційної діяльності у м. Львові, затвердженому ухвалою міської ради від 18.07.2013 № 2547.Секретар ради А. Забарило

Віза:


Начальник управління

інвестицій та проектів О. Сивак


Додаток 3
Затверджено
ухвалою міської ради
від___________№____

ПЕРЕЛІК
істотних умов інвестиційного договору та інших зобов’язань, умови оренди об’єкта інвестування


1. Інвестиційний договір укладається за результатами інвестиційного конкурсу з інвестором-переможцем інвестиційного конкурсу (надалі – інвестор).
2. Протягом 4 років з дати отримання всіх дозвільних документів інвестор зобов'язується здійснити реконструкцію будівель та споруд та приміщень у таких будівлях та спорудах на вул. Д. Вітовського, 57 і вул. Братів Тимошенків, 4, визначених як обєкт інвестування (надалі – будівлі та споруди) відповідно до вимог законодавства України, інвестиційного проекту “Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору“ (надалі – інвестиційний проект).
3. Інвестор зобов’язаний здійснити ремонт фасаду будівлі А-3 на вул. Д. Вітовського, 57, яка перебуває у фактичному користуванні ЛКП Львівелектротранс“.
4. Договір оренди обєкта інвестування укладається між управлінням комунальної власності департаменту економічного розвитку та інвестором.
5. Інвестор звільняється від орендної плати за користування об’єктом інвестування на період, який починається з дати отримання всіх дозвільних документів, необхідних для виконання робіт, передбачених в інвестиційному проекті, та триває до дати введення в експлуатацію відповідних реконструйованих будівель та споруд, але не довше 4 років.
6. У разі введення в експлуатацію будівель та споруд раніше ніж у термін, передбачений у пункті 2 цього переліку, орендна плата нараховується з моменту введення в експлуатацію таких будівель та споруд чи їх частин.
7. У разі часткового введення в експлуатацію окремих частин будівель та споруд орендна плата нараховується з дати введення їх в експлуатацію (але не пізніше терміну, зазначеного у пункті 2 цього переліку), у розмірі, який розраховується у співвідношенні загальної суми орендної плати до площі зазначеної будівлі чи споруди.
8. Інвестор зобов’язується у 30-денний термін повідомити управління комунальної власності департаменту економічного розвитку про здачу в експлуатацію будівель, споруд чи їх приміщень та подати всі необхідні документи для здійснення нарахування орендної плати.
9. Інвестор після виконання робіт, вказаних у пункті 2 цього переліку, та виконання інших необхідних заходів передає реконструйовані будівлі, споруди та їх приміщення балансоутримувачу для подальшої реєстрації права власності за територіальною громадою м. Львова.
10. Будівлі, споруди та їх частини передаються в оренду інвестору терміном на 50 років з орендною платою, зазначеною в умовах конкурсу, яка підлягає коригуванню на індекс інфляції, впродовж дії відповідного договору, при цьому індекс інфляції не нараховується на час звільнення інвестора від орендної плати.
11. На підставі оцінки об’єкта інвестування, враховуючи прогнозований обсяг інвестицій та керуючись необхідністю ефективного проведення інвестиційного конкурсу, здійснюється розрахунок орендної плати із застосуванням орендної ставки 5 %, яка зазначається у конкурсній документації інвестиційного конкурсу.
12. Після виконання інвестором робіт, зазначених у пункті 2 цього переліку, та введення в експлуатацію відповідних будівель, споруд та/чи їх частин, допускається внесення змін до договору оренди (за згодою сторін), зазначеного у пункті 4 цього переліку, при цьому оцінка об’єкта інвестування та перерахунок орендної плати не здійснюється.
13. При недотриманні умов інвестиційного договору та інвестиційного проекту інвестор несе відповідальність відповідно до вимог законодавства України, а договір підлягає розірванню в судовому порядку.


Секретар ради А. Забарило

Віза:


Начальник управління

інвестицій та проектів О. Сивак
Дата оприлюднення: 05/31/2017