УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА5-та сесія 3-го скликання

УХВАЛА № 256


від 06/10/99
Про інформаційну політику міської радиЗ метою формування власної інформаційної політики Львівська міська рада ухвалила:
1. Визначити пріоритетами інформаційної політики міської ради:
- промоцію міста як в Україні, так і за її межами;
- забезпечення прозорості та прогнозованості соціально-економічної ситуації у місті для його населення та для суб'єктів господарської діяльності;
- всебічне висвітлення подій політичного та культурного життя міста;
- відтворення історичної тяглості суспільної свідомості населення Львова;
- найповніше інформування мешканців міста про рішення міського голови, міської ради, її виконавчих органів та мотиви прийняття цих рішень.
2. З метою підтримки україномовних засобів масової інформації міста, посилення насиченості міського Інформаційного простору, відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.22 Закону України «Про бюджетну систему України» та ст.1 Закони України «Про систему оподаткування»:
2.1. Звільнити у 1999 році:
- ТзОВ «Газета «Експрес»,
- ТзОВ «Газета «Ратуша»,
- ТзОВ «Редакція «Галицькі контракти»,
- ТзОВ «Редакція газети «Молода Галичина»,
- ТзОВ «Професійна ліга»,
- ТзОВ «Радіо Люкс»,
- ТзОВ РІЦ «Незалежність»,
- КЛК ТзОВ «Радіо Львівська хвиля»,
- КП «Редакція газети «3а вільну Україну»,
- ДКП «Галицький центр кіномистецтва»,
- ЗАТ «ВД «Високий замок»,
- ЗАТ «Видавнича група «Поступ»,
- ТК «Міст»,
- РГ «Слово Руху»,
- Львівське обласне об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Т.Шевченка від сплати, в частині, пропорційній частці витрат на випуск україномовних випусків засобів масової інформації у їх валових витратах, платежів у міський бюджет, у тому числі:
- податку з реклами,
- комунального податку,
- податку на прибуток (у частині відрахувань до міського бюджету),
- земельного податку (у частині відрахувань до міського бюджету)
із цільовим спрямуванням вивільнених коштів відповідними засобами масової інформації на забезпечення реалізації пріоритетних напрямків інформаційної політики міської ради та звітуванням про їх використання у кінці року.
2.2. Звільнити господарюючі суб'єкти до кінця 1999 року від сплати платежів у міський бюджет податку на землю, що використовується кіосками, та сплати разового збору за видачу дозволу на розміщення кіоску як об'єкта торгівлі, якщо більше 75% коштів торгівельної виручки з цих кіосків за, відповідно, звітний період та попередній рік, надходить від продажу україномовних періодичних видань.
2.3. Виконкому міської ради згідно з п.12 ухвали міської ради від 25.03.99р. №186 «Про міський та районні бюджети м. Львова на 1999 рік» внести відповідні зміни до міського бюджету, збільшивши плановані доходи за рядком «Інші неподаткові надходження» на суму зменшення податкових надходжень, і винести ці зміни на затвердження сесією ради.
3. З метою забезпечення конкурентного середовища, оптимального використання бюджетних коштів, публікації рішень ради нормативно-правового характеру відповідно до ст.84 Регламенту Львівської міської ради, платних оголошень та реклами виконавчих органів міської ради, підприємств та установ міської комунальної власності, а також тих, що випливають з ухвал міської ради, рішень виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови, здійснювати на конкурсній основі, виходячи з питомої вартості їх розміщення в одному примірнику видання, розповсюдженого у Львові, чи їх донесення до одного львівського радіослухача або телеглядача (за результатами соціологічних опитувань) та цільовості відповідної аудиторії.
4. Передбачити у міському бюджеті на 2000 рік видатки на проведення міською радою власної інформаційної політики, на повне та оперативне висвітлення діяльності міської ради, міського голови та виконавчих органів міської ради, міських подій на інтернетівській віртуальній сторінці, міських газетах, телевізійних і радіоновинах.
5. Виконавчому комітету міської ради виступити засновником телерадіоцентру Львівської міської ради.
6. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію економічної політики та секретаря ради В.Білоуса.Міський голова В.Куйбіда