УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА16-та сесія 3-го скликання

УХВАЛА № 1427


від 01/10/2002
Про користування земельною ділянкою релігійною організацією "Християнська благочинна місія "Благовісник Галичини" на вул. Війтовича, 9 у м. Львові
Розглянувши клопотання релігійної організації "Християнська благочинна місія "Благовісник Галичини", технічну документацію на землекористування ,висновки постійної комісії землекористування, будівництва і архітектури від 25.09.2000р., протокол №96, та керуючись ст.144 Конституції України; пп.34, п.1, ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"; ст. 12, ст.93, ст. 120, ст. 124, Земельного Кодексу України, Львівська міська рада ухвалила:
1. Відповідно до погодженої технічної документації (реєстраційний №1211) надати релігійній організації "Християнська благочинна місія "Благовісник Галичини" в довгострокову оренду терміном на 50 років земельну ділянку площею 0,0436 га для обслуговування приміщення на вул. Війтовича,9 .
2. Релігійній організації "Християнська благочинна місія "Благовісник Галичини" в місячний термін укласти з Львівською міською радою договір довгострокової оренди земельною ділянкою терміном на 50 років та зареєструвати його у Львівському міському управлінні земельних ресурсів.
3. Львівському міському управлінню земельних ресурсів внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію.
4. Землекористувачеві забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту, обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.

Секретар ради В.Білоус