УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА3-тя сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 638


від 06/30/2011
Про передачу у власність гр.Виноградській Г.М. земельної ділянки у садівничому кооперативі “Горизонт“ в урочищі ГолоскоРозглянувши звернення громадянки Виноградської Галини Михайлівни від 14.06.2010 № З-В-11731 керуючись ст.144 Конституції України, пп.34 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст.ст.12, 35, 121 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:
1. Передати громадянці Виноградській Галині Михайлівні земельну ділянку площею 0,0498 га у садівничому кооперативі “Горизонт“ в урочищі Голоско у власність для ведення садівництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення.
2. Громадянці Виноградській Галині Михайлівні забезпечити через землевпорядну організацію виготовлення Державного акта на право власності на землю та провести його державну реєстрацію.
3. Землевласнику забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.
4. Департаменту містобудування внести відповідні зміни у земельно-кадастрові дані.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.
Міський голова А.Садовий