УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА18-та сесія 5-го скликання

УХВАЛА № 3797


від 07/08/2010
Про прийняття у власність територіальної громади м.Львова від ВАТ “Концерн-Електрон“ відомчих житлових будинків № 81 на вул.Широкій, № 2 на вул.В.Комарова, № 4 на вул.Г.Квітки-Основ’яненкаЗ метою виконання вимог Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності“, беручи до уваги ухвалу міської ради від 29.04.2004 № 1245 “Про затвердження Положення про порядок приймання-передачі державного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні або в оперативному управлінні підприємств, установ та організацій, у власність територіальної громади м.Львова“ (зі змінами та доповненнями), ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, враховуючи рішення виконавчого комітету від 21.05.2010 № 568 “Про передачу у власність територіальної громади м.Львова від ВАТ “Концерн-Електрон“ відомчих житлових будинків на вул.Широкій, 81, В.Комарова, 2, Г.Квітки-Основ’яненка, 4“, міська рада ухвалила:
1. Прийняти у власність територіальної громади м.Львова від відкритого акціонерного товариства “Концерн-Електрон“ відомчі житлові будинки № 81 на вул.Широкій, № 2 на вул.В.Комарова, № 4 на вул.Г.Квітки-Основ’яненка.
2. Департаменту житлового господарства та інфраструктури затвердити акти приймання-передачі житлових будинків, зазначених у пункті 1 цієї ухвали.
Відповідальний: директор
департаменту житлового
господарства та інфраструктури.
3. Залізничній районній адміністрації здійснити у встановленому порядку передачу-приймання житлових будинків, зазначених у пункті 1 цієї ухвали, після затвердження актів приймання-передачі.
Відповідальний: голова Залізничної
районної адміністрації.
4. Обласному комунальному підприємству Львівської обласної ради Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки“ внести відповідні зміни до інвентаризаційної справи згідно з цією ухвалою.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію житлової політики.


Міський голова А.Садовий