УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА16-та сесія 3-го скликання

УХВАЛА № 1438


від 01/23/2002
Про питання забезпечення надходжень до бюджету м.Львова коштів від приватизації об'єктів комунальної власності в 2002 роціКеруючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи Програму приватизації об'єктів комунальної власності м.Львова, з метою забезпечення виконання показників надходжень до бюджету в 2002 році від приватизації об'єктів міської комунальної власності, Львівська міська рада ухвалила:
1. Управлінню ресурсів в 2002 році забезпечити у встановленому порядку:
1.1 приватизацію цілісних майнових комплексів ринків;
1.2. приватизацію об'єктів способом викупу в порядку визначеному п.3.1.5 Програми приватизації об'єктів комунальної власності м.Львова;
1.3. приватизацію орендованих об'єктів конкурсним способом в порядку визначеному п.3.1.4 Програми приватизації об'єктів комунальної власності м.Львова;
1.4. приватизацію об'єктів соціальної сфери та комунальних підприємств;
1.5. приватизацію об'єктів незавершеного будівництва;
1.6. приватизацію пам'яток архітектури державного значення, за наявності погодження відповідного органу охорони культурної спадщини.
2.. Виконавчому комітету до 01.03.2002 року затвердити перелік об'єктів соціальної сфери, незавершеного будівництва, міських комунальних підприємств, які підлягають приватизації.
3. Визначити як специфічні послуги та витрати, пов'язані з приватизацією майна міської комунальної власності, за переліком згідно пп. 4.6.1. - 4.6.4. чинної Програми приватизації об'єктів комунальної власності м.Львова, затвердженої ухвалою від 22.02.2001 року №962 "Про Програму приватизації об'єктів комунальної власності м.Львова та заходи щодо забезпечення її виконання".
Зобов'язати управління фінансів міської ради п'ять відсотків фактичних надходжень від приватизації повертати протягом 10 календарних днів з дати поступлення коштів до міського бюджету управлінню ресурсів для фінансування витрат та послуг в процесі приватизації, за напрямами, визначеними пп. 4.6.1. - 4.6.4. чинної Програми приватизації, в межах видатків передбачених міським бюджетом.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію економічної політики та муніципальних ресурсів.
Міський голова В.Куйбіда