УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА6-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 1556


від 02/09/2017
Про включення земельної ділянки на вул. Зеленій, 301 до переліку земельних ділянок, які призначені для продажу у власність або для права оренди на земельних торгах (аукціонах)З метою забезпечення ефективного використання земельного фонду міста, залучення додаткових коштів до бюджету розвитку міського бюджету м. Львова для реалізації програм соціально-економічного та культурного розвитку м. Львова, керуючись Конституцією України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст. 136 Земельного кодексу України, ухвалами міської ради від 22.02.2007 № 570 “Про регулювання окремих питань у сфері землеустрою та містобудування з метою забезпечення та функціонування ринку земель у м. Львові“ і від 26.07.2012 № 1675 Про затвердження Положення про підготовку, організацію, проведення та оформлення купівлі-продажу у власність або надання в оренду земельних ділянок у м. Львові (зі змінами), від 18.09.2014 № 3840 Про затвердження містобудівної документації План зонування території міста Львова: Франківський та Сихівський райони“, міська рада ухвалила:
1. Включити земельну ділянку орієнтовною площею 0,1800 га на вул. Зеленій, 301 до переліку земельних ділянок, які призначені для продажу у власність або для права оренди на земельних торгах (аукціоні), за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для будівництва та обслуговування багатоповерхових гаражів (паркінг).
2. Надати дозвіл управлінню природних ресурсів та регулювання земельних відносин департаменту містобудування на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та експертної грошової оцінки вартості земельної ділянки.
3. Управлінню природних ресурсів та регулювання земельних відносин департаменту містобудування визначити суб’єктів господарювання для виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та експертної грошової оцінки вартості земельної ділянки відповідно до вимог законодавства України.
Відповідальний: начальник управління
природних ресурсів та регулювання
земельних відносин департаменту
містобудування.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з економічних питань та містобудування.
Міський голова А. Садовий
Дата оприлюднення: 02/22/2017