УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА



20-та сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 3935


від 09/28/2023
Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою і передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок



Розглянувши заяви громадян, керуючись ст. 144 Конституції України, п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст. ст. 12, 40, 93, 120, 118, 121, 124 Земельного кодексу України, Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель“, міська рада ухвалила:
1. Затвердити громадянам технічні документації із землеустрою і передати громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельні ділянки, які є у фактичному користуванні громадян, для обслуговування індивідуальних житлових будинків (код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд) згідно з додатком.
2. Внести зміни у додаток до ухвали міської ради від 10.07.2023 № 3659 “Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок“, замінивши у графі 2 пункту 3 слова “Петришак Григорій Петрович, Петришак Марія Тадеївна” словами “Петришак Марія Тадеївна”.
3. Землевласникам та орендарям:
3.1. Забезпечити виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки та зареєструвати їх у встановленому порядку.
3.2. Дотримуватись правил:
3.2.1. Використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових інженерних мереж.
3.2.2. Добросусідства та обмежень, пов’язаних з встановленням земельних сервітутів та охоронних зон.
3.3. Не порушувати прав власників та землекористувачів суміжних земельних ділянок.
3.4. Використовувати земельні ділянки за цільовим призначенням.
3.5. Здійснювати будівництво та реконструкцію при умові дотримання вимог Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності“.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію землекористування та агломерації.



Міський голова Андрій САДОВИЙ

додаток.docдодаток.doc




Дата оприлюднення: 10/12/2023