УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА12-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 3159


від 03/22/2018
Про внесення змін до ухвали міської ради від 17.03.2016 № 350 “Про спорудження “сухого“ фонтану перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької на просп. Свободи“Керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Про регулювання містобудівної діяльності“, “Про основи містобудування, з метою оптимального планування території, забезпечення вимог Конституції України, законів України міська рада ухвалила:
внести зміни до ухвали міської ради від 17.03.2016 № 350Про спорудження “сухого“ фонтану перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької на просп. Свободи, виклавши її у новій редакції:
Відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Законів України Про регулювання містобудівної діяльності“, “Про основи містобудування, з метою оптимального планування території, забезпечення вимог Конституції України, законів України міська рада ухвалила:
1. Надати згоду Галицькій районній адміністрації на демонтаж фонтану перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької на просп. Свободи балансовою вартістю 1 478 940,00 грн.
2. Галицькій районній адміністрації здійснити демонтаж фонтану перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької на просп. Свободи.
Відповідальний: голова Галицької районної адміністрації.
3. Надати згоду Галицькій районній адміністрації та благодійному фонду “Сокар Благо“ на укладення договору про спільну діяльність щодо спорудження “сухого“ фонтану за умови попереднього погодження проекту цього договору з постійною комісією інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики, постійною комісією законності, депутатської діяльності та свободи слова, постійною комісією з питань комунальної власності і постійною комісією архітектури, містобудування та охорони історичного середовища.
4. Проект спорудження “сухого“ фонтану попередньо погодити з постійною комісією інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики, постійною комісією законності, депутатської діяльності та свободи слова, постійною комісією з питань комунальної власності і постійною комісією архітектури, містобудування та охорони історичного середовища.
5. Надати управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування функції замовника проектно-кошторисної документації капітального ремонту території із спорудженням сухого фонтану перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької на просп. Свободи.
6. Управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування:
6.1. Укласти договір з проектною організацію на виготовлення проектно-кошторисної документації капітального ремонту території із спорудженням “сухого“ фонтану перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької на просп. Свободи.
6.2. Отримати експертний висновок у відповідній експертній організації проектно-кошторисної документації відповідно до вимог законодавства України.
6.3. Отримати необхідні технічні умови.
6.4. Передати проектно-кошторисну документацію, висновок експертної організації, технічні умови Галицькій районній адміністрації для подальшої реалізації проекту капітального ремонту території із спорудженням “сухого“ фонтану перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької на просп. Свободи.
Відповідальний: начальник управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування.
7. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з містобудування“.
Міський голова А. Садовий
Дата оприлюднення: 04/04/2018