УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА1-ша сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 48


від 12/24/2015
Про внесення змін до ухвали міської ради від 01.10.2015 № 5290 “Про затвердження інвестиційного проекту для реалізації інвестиційного проекту “Креативний квартал“, умов конкурсу і конкурсної документації з вибору інвестора“Втратив чинність
згідно з ухвалою 1967-2017
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2015 № 4956 та затверджен'

  Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, на виконання ухвал міської ради від 18.07.2013 № 2547 “Про затвердження Положення про здійснення інвестиційної діяльності у м. Львові“, від 07.06.2007 № 897 “Про врегулювання питань оренди майна територіальної громади м. Львова“ (із змінами), від 14.07.2015 № 4956 “Про затвердження об'єкта інвестування – будівель та споруд на вул. Д. Вітовського, 57“, з метою реалізації інвестиційних проектів у м. Львові, створення сприятливих умов для провадження інвестиційної діяльності та забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку міста міська рада ухвалила:
  внести зміни до ухвали міської ради від 01.10.2015 № 5290 “Про затвердження інвестиційного проекту для реалізації інвестиційного проекту “Креативний квартал“, умов конкурсу і конкурсної документації з вибору інвестора“:
  1. У додатку 1 останній абзац викласти у новій редакції:
  “З метою реалізації проекту “Креативний квартал“ виділено ряд будівель та споруд на вул. Д. Вітовського, 57, які за результатами інвестиційного конкурсу передаватимуться інвестору в оренду на 50 років з незмінною орендною платою на період дії договору оренди, яка буде нараховуватись на підставі оцінки майна для оренди, визначеної абзацом 4 пункту 1 цієї ухвали.
  Протягом 4 років з дати отримання всіх дозвільних документів інвестор зобов'язується здійснити реконструкцію та реставрувати будівлі та споруди на вул. Д. Вітовського, 57 відповідно до чинного законодавства України та умов конкурсу і конкурсної документації з вибору інвестора для реалізації проекту “Креативний квартал“.
  З дати набрання чинності інвестиційного договору до дати введення будівель та споруд на вул. Д. Вітовського, 57 в експлуатацію інвестор звільняється від орендної плати за користування будівлями та спорудами на вул. Д. Вітовського, 57.
  До укладення інвестиційного договору, його затвердження рішенням ради та укладення договору оренди будівель та споруд на вул. Д. Вітовського, 57 управління комунальної власності департаменту економічної політики проводить незалежну оцінку майна для оренди.
  Інвестор після здійснення реконструкції та реставрації будівель та споруд на вул. Д. Вітовського, 57 зобов’язується оформити право власності за територіальною громадою м. Львова“.
  2. У додатку 2 викласти пункт 5.5.4 у новій редакції:
  “5.5.4. Протягом 4 років з дати отримання всіх дозвільних документів інвестор зобов'язується здійснити реконструкцію та реставрувати будівлі та споруди на вул. Д. Вітовського, 57 відповідно до чинного законодавства України та умов конкурсу і конкурсної документації з вибору інвестора для реалізації проекту “Креативний квартал“.
  2.2. Доповнити пунктом 5.6 у такій редакції:
  “5.6 Інвестор з метою реалізації проекту “Креативний квартал“ має право передати в суборенду частину будівель та споруд на вул. Д. Вітовського, 57.“
  Міський голова А. Садовий