УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА4-та сесія 1-го скликання

УХВАЛА №


від 11/09/90
Про виконання ухвал сесій та президії міської Ради народних депутатів 21-го скликання
Зміни
п.1 згідно з ухвалою "Про внесення змін в окремі ухвали Львівської міської Ради народних депутатів 21-го скликання" від 11.02.1991
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '2. Прийняті\За каденціями', Document 'Про внесення змін в окремі ухвали Львівської міської Ради народних д'
Заслухавши інформацію про стан виконання президії міської Ради народних депутатів Львівська міська Рада народних депутатів ухвалила:
1. Створити при міськвиконкомі структурний підрозділ служби громадського порядку, поклавши на нього обов’язок формування штатного складу муніципальної міліції.
Президії міської Ради та міськвиконкому на спільному сіданні вирішити необхідні кадрові питання.
2. Заходи міськвиконкому для виконання ухвали сесії про передачу музейного будинку на просп. Леніна, 20 визнати незадовільним. Голові міськвиконкому Котику Б.Д до 30.12.90 р. забезпечити виконання ухвали сесії.
3. Міськвиконкому вжити необхідних заходів до винуватців невиконання ухвали 2-ої сесії Ради "Про використання агітаційних рекламних та інформаційних матеріалів у м. Львові". Про вжиті заходи інформувати президію міської Ради до 01.12.90 р.
4. Враховуючи зростання кількості політичних партій і громадських організацій та труднощі із забезпеченням телефонами у м. Львові, обмежити до трьох кількість телефонних номерів у приміщеннях політичних партій та громадських організації. З цього питання міськвиконкому до 01.12.90 р. інформувати президію міської Ради.
5. Виконання міськвиконкомом ухвал президії міської Ради вважати незадовільним. Голові міськвиконкому Котику Б.Д. взяти під особистий контроль виконання ухвал президії міської Ради.
6. Вказати головам постійних комісій, заступнику голови міської Ради Качуру П.С. на недостатній контроль за виконанням ухвал сесії та президії міської Ради.
Голова Ради В.І. Шпіцер
Дата оприлюднення: 08/16/2016