УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА3-тя сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 625


від 06/30/2016
Про визначення ЛКП “Транспортна фірма “Львівспецкомунтранс“ для участі у проекті “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України“ та надання дозволу на укладання угоди про передачу коштів позикиЗ метою участі у проекті Програма розвитку муніципальної інфраструктури України, беручи до уваги листи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 04.05.2016 12/20-12-1148 (зареєстрований у Львівській міській раді 16.05.2016 за № 1.4-13738-001) та від 12.05.2016 7/12-5654 (зареєстрований у Львівській міській раді 16.05.2016 за 1.4-13711-001), експертний звіт щодо розгляду проектної документації за проектом Комплексний проект з рекультивації полігону с. Грибовичі, Жовківського району, Львівської області Державного підприємства Укрдержбудекспертиза Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, відповідно до Закону України Про ратифікацію Фінансової угоди (проект Програма розвитку муніципальної інфраструктури України) між Україною та Європейським інвестиційним банком", ст. ст. 26, 59, 60, 70 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні міська рада ухвалила:
1. Підтримати участь Львівського комунального підприємства “Транспортна фірма “Львівспецкомунтранс у проекті Програма розвитку муніципальної інфраструктури Україничерез залучення коштів позики Європейського інвестиційного банку на умовах, визначених Фінансовою угодою між Україною та Європейським інвестиційним банком проект Програма розвитку муніципальної інфраструктури України“, ратифікованою Законом України Про ратифікацію Фінансової угоди (проект Програма розвитку муніципальної інфраструктури України) між Україною та Європейським інвестиційним банком щодо проектуКомплексне удосконалення системи поводження з твердими побутовими відходами у м. Львові(орієнтовна вартість проекту у частині рекультивації існуючого сміттєзвалища становить близько 30 млн. євро, орієнтовно вартість будівництва нового полігону твердих побутових відходів та сміттєпереробного заводу - до 45 млн. євро; остаточна вартість проекту буде визначена після опрацювання техніко-економічного обгрунтування за участі фахівців Європейського інвестиційного банку).
2. Надати дозвіл директору Львівського комунального підприємства Транспортна фірма Львівспецкомунтранс на підписання відповідних заявок та необхідних документів для участі у проекті Програма розвитку муніципальної інфраструктури України щодо проекту Комплексне удосконалення системи поводження з твердими побутовими відходами у м. Львові“, у тому числі на укладання угоди про передачу коштів позики згідно з умовами, визначеними Фінансовою угодою, зазначеною у пункті 1 цієї ухвали.
3. Доручити Львівському міському голові укласти необхідні договори для участі у проекті Програма розвитку муніципальної інфраструктури України“, у тому числі відповідні договори гарантії.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на першого заступника міського голови.
Міський голова А. Садовий

Дата оприлюднення: 06/30/2016