УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА16-та сесія 1-го скликання

УХВАЛА № 1


від 09/30/93
Про звіт голови фонду комунального майна м.Львова п.Пахолюка Т.П.Заслухавши та обговоривши звіт голови фонду комуналь-ного майна п.Пахолюка Т.П. про роботу фонду 1992-1993 рр., Львіська міська Рада народних депутатів ухалила:
1. Роботу фонду комунального майна м.Львова за звітний період вважати задовільною.
2. Голові фонду комунального майна п.Пахолюку Т.П. врахувати в подальшій роботі зауваження Контрольної комі-сії з питань приватизації.


Голова Ради В.ШпіцерВИТЯГ

з протоколу засідання Контрольної комісії з питань приватизації Львівської міської Ради від 29 вересня 1993 рокуПрисутні члени комісії:Гайда, Колодко, Сухий, Шевчук, Ширій.

Слухали: Про оцінку роботи фонду комунального майна м.Львова за звітний період .

Ухвалили: Вважати роботу фонду задовільною з наступними зауваженнями:
1. Нерегулярно і недостатньо якісно готувались на розгляд Контрольної комісії і на затвердження сесії міської Ради приватизаційні переліки.


2. Із затримкою на 2-3 місяці проводиться приватизація тринадцяти підприємств, які згідно з Програмою приватизації на 1992 рік автоматично підлягають приватизації шляхом викупу працівниками цих підприємств.


3. Несвоєчасно вирішуються питання з приватизацією 54-х підприємств, які включені міською Радою в приватизаційні переліки (але щодо їх приватизації виникли не передбачені діючою Програмою організаційні ускладнення).

Голосували: одноголосно

Голова контрольної комісії О.В.Сухий