УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА1-ша сесія 1-го скликання

УХВАЛА №


від 04/06/90
Про Звернення депутатів Львівської міської Ради народних депутатів до голови Верховної Ради Литовської республіки, Президента СРСР та народних депутатів УРСРЛьвівська міська Рада народних депутатів вирішила:
1. Звернутись до Голови Верховної Ради Литовської республіки В.Ландсбергіса, Президента СРСР М.Горбачова з листом в підтримку відродження незалежної Литовської держави та народних депутатів Української РСР з проханням визнати незалежність Литовської республіки без взаємних економічних претензій.
2. Схвалити текст Звернення депутатів Львівської міської Ради народних депутатів до Голови Верховної Ради Литовської республіки В.Ландсбергіса, Президента СРСР М.Горбачова та народних депутатів Української РСР /додається/.
Голова Ради В.І. ШпіцерЗ В Е Р Н Е Н Н Я
депутатів Львівської міської Ради народних депутатів двадцять першого скликання до голови Верховної Ради Литовської республіки В.Ландсбергіса, Президента СРСР М.Горбачова та народних депутатів Української РСР


Відродження незалежної Литовської держави, ліквідованої в результаті реалізації незаконного пакту Молотова-Ріббентропа, є волевиявленням литовського народу, що відповідає нормам міжнародного права, не суперечить Конституції СРСР.
Ми солідарні з литовським народом, який став на шлях відновлення державного суверенітету.
Протестуємо проти застосування Президентом та Урядом СРСР великодержавного тиску на Литовський уряд.
Закликаємо уряд Союзу РСР та уряд Литовської республіки виявити добру волю і державну мудрість при вирішенні проблем, що виникають в результаті проголошення незалежності Литовської республіки.
Звертаємось до народних депутатів Верховної Ради Української РСР визнати незалежність Литовської республіки без взаємних економічних претензій.