УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА18-та сесія 5-го скликання

УХВАЛА № 3840


від 07/29/2010
Про користування Львівською обласною радою земельною ділянкою на вул.Арсенальській, 3Розглянувши звернення Львівської обласної ради від 25.11.2009 № 5-12905, технічну документацію на землекористування, керуючись ст.144 Конституції України, пп.34 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, ст.ст.12, 92, 123 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:
1. Передати Львівській обласній раді земельну ділянку площею 0,0226 га на вул.Арсенальській, 3 у постійне користування для обслуговування будівлі Львівського історичного музею за рахунок земель житлової та громадської забудови за функцією використання – землі громадського призначення.
2. Львівській обласній раді забезпечити через спеціалізовану землевпорядну організацію виготовлення Державного акта на право постійного користування земельною ділянкою та зареєструвати його у встановленому порядку.
3. Землекористувачеві забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.
4. Департаменту містобудування внести відповідні зміни у земельно-кадастрові дані.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.
Міський голова А.Садовий