УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА5-та сесія 3-го скликання

УХВАЛА № 263


від 06/10/99
Про затвердження ПП „Горизонти Верховини" проекти відведення земельної ділянки та надання в тимчасове довгострокове користування терміном на 5 років на умовах оренди земельної ділянки для влаштування автостоянки на вул. Проектованій (Сихівський масив) у м.ЛьвовіРозглянувши клопотання ПП «Горизонти Верховини», ухвалу Львівської міської ради від 27.11.97р. № 991, проект підведення земельної ділянки, Львівська міська рада ухвалила:
1. Затвердити Приватному підприємству „Горизонти Верховини" проект відведення земельної ділянки та надати в тимчасове довгострокове користування терміном на 5 років на умовах оренди земельну ділянку площею 0,29 га для будівництва автостоянки на вул. Проектованій (Сихівський масив) і встановити межі в натурі.
2. Департаменту економічної політики та ресурсів разом з постійними комісіями фінансів і планування бюджету та землекористування, будівництва і архітектури визначити розмір доброчинного внеску на розвиток міста.
3. ПП „Горизонти Верховини":
3.1. Укласти з Львівською міською радою договір на право тимчасового довгострокового користування землею терміном на 5 років на умовах оренди і зареєструвати у Львівському міському управлінні –земельних ресурсів.
3.2. Приступити до використання земельної ділянки після укладення договору на право тимчасового довгострокового користування землею терміном на 5 років та встановлення меж земельної ділянки в натурі.
3.3.Землекористувачеві забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту, обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.
4.Ухвала набуває чинності після виконання умов, визначених п. 2 для ПП «Горизонти Верховини».Секретар ради В.Білоус