УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА1-ша сесія 1-го скликання

УХВАЛА №


від 04/04/90
Про відродження традиції прийняття присяги головами Львівської міської Ради і її виконавчого комітету та застосування церемоніальної атрибутикиЛьвівська міська Рада народних депутатів вирішила:
1. Відновити традицію прийняття присяги головами Львівської міської Ради народних депутатів і її виконавчого комітету та застосування церемоніальної атрибутики.
2. Затвердити текст присяги голів Львівської міської Ради народних депутатів і її виконавчого комітету. /Додається/.
3. Доручити постійній комісії національного і духовного відродження разом з виконкомом міської Ради розробити Положення про застосування церемоніальної атрибутики та забезпечити її виготовлення.
Голова міської Ради В.І. ШпіцерПРИСЯГА
голови Львівської міської Ради і
голови виконавчого комітету


Я, /прізвище, ім’я, по-батькові/, обраний головою Ради міста Львова /головою виконавчого комітету/, на Святому Письмі, Конституції України, синьо-жовтому знамені присягаю Львівській міській Раді та усій громаді славного міста Лева, що, виконуючи вашу волю, буду вірно сповняти Закон і ваші ухвали, буду захищати права і громадянські свободи усіх мешканців нашого міста, і незалежно від їх національного походження, соціального стану, політичних переконань та віровизнання, аби вони не зазнавали жодної кривди й утисків ні від кого.
Присягаю, скільки лиш стане моїх сил і хисту, працювати для утвердження добра і справедливості у нашому місті, дбаючи лише про щастя, добробут, злагоду між людьми. Обіцяю ні за яких обставин не відступити від цієї присяги.
Поможи мені в цьому, Боже, ви, шановні депутати, і вся чесна львівська громадо!