УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА18-та сесія 5-го скликання

УХВАЛА № 3841


від 07/29/2010
Про користування автогаражним товариством “Батальний“ земельною ділянкою на вул.П.Шафарика, 14-аРозглянувши звернення автогаражного товариства “Батальний“ від 04.01.2010 2-12, технічну документацію на землекористування, керуючись ст.144 Конституції України, пп.34 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст.ст.12, 41 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:
1. Передати автогаражному товариству “Батальний“ земельну ділянку площею 0,1627 га на вул.П.Шафарика, 14-а у власність для обслуговування гаражів за рахунок земель житлової та громадської забудови за функцією використання – землі транспорту, зв’язку.
2. Автогаражному товариству “Батальний“ забезпечити через спеціалізовану землевпорядну організацію виготовлення Державного акта на право власності на земельну ділянку та зареєструвати його у встановленому порядку.
3. Землевласникові забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту, обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.
4. Департаменту містобудування внести відповідні зміни у земельно-кадастрові дані.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.
Міський голова А.Садовий