УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА5-та сесія 3-го скликання

УХВАЛА № 311


від 07/01/99
Про користування земельною ділянкою ЗАТ „Артор" на вул. Вашингтона, 8 у М.ЛьвовіРозглянувши клопотання ЗАТ „Артор", технічну документацію з інвентаризації земель, висновки постійної комісії землекористування, будівництва і архітектури. Львівська міська рада ухвалила:
1. Відповідно до технічної документації № 901 залишити в постійному користуванні Закритого акціонерного товариства „Артор" земельну ділянку площею 5,0695 га для обслуговування будівель і споруд на вул. Вашингтона, 8; земельну ділянку площею 1,49 га залишити в тимчасовому довгостроковому користуванні терміном на 5 років на умовах оренди, в тому числі в межах червоних ліній вулиці Вашингтона площею 0,1092 га без права будівництва, за рахунок раніше наданої земельної ділянки яка є у фактичному користуванні.
2. ЗАТ „Артор":
2.1 Зареєструвати Державний акт на право постійного користування землею у Львівському міському управлінню земельних ресурсів.
2.2 Укласти з Львівською міською радою договір на право тимчасового довгострокового користування землею терміном на 5 років на умовах оренди.
2.3 Землекористувачеві забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту, обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.
3. Львівському міському управлінню земельних ресурсів внести зміни в земельно-кадастрову документацію.