УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА4-та сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 743


від 09/06/2011
Про екологічну ситуацію на Львівському міському сміттєзвалищі (с. Великі Грибовичі Жовківського району) та прилеглих територіяхВраховуючи рішення Львівської обласної ради від 11.07.2011 № 200 "Про стан функціонування Львівського міського сміттєзвалища", відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та статей 4, 18 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" міська рада ухвалила:
1. Визнати екологічно недопустимою та такою, що потребує невідкладного вирішення, екологічну ситуацію на Львівському міському сміттєзвалищі (с. Великі Грибовичі Жовківського району) та прилеглих територіях.
2. Львівському міському голові звернутися до Кабінету Міністрів України з клопотанням про виділення бюджетних призначень Львівській міській раді для виготовлення проекту рекультивації міського полігону твердих побутових відходів на території Грибовицької сільської ради Жовківського району з його екологічним окультуренням.
3. Рекомендувати головам Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та Львівському міському голові спільно з представниками громадськості, фахівцями і вченими утворити постійно діючу експертно-дорадчу робочу групу з координації всіх робіт щодо проблеми твердих побутових відходів у м. Львові.
Термін: до 01.10.2011.
4. Постійно діючій експертно-дорадчій робочій групі розробити систему заходів планового екологічно безпечного закриття Львівського міського сміттєзвалища (с. Великі Грибовичі Жовківського району) та його поетапне закриття, при проведенні якого обов’язково має бути здійснена технічна та біологічна рекультивація відповідно до затвердженого проекту.
Відповідальний: керівник постійно
діючої експертно-дорадчої робочої
групи.
5. Львівській обласній державній адміністрації спільно з Львівською міською радою у співпраці з Львівською обласною радою у встановленому чинним законодавством України порядку вжити необхідних заходів щодо визначення земельної ділянки для будівництва нового полігону твердих побутових відходів з можливістю влаштування сміттєпереробного комплексу.
Термін: до 31.12.2011.
6. Виконавчим органам міської ради:
6.1. Звернутися до суб’єктів підприємницької діяльності Львівщини з пропозицією щодо здійснення інвестицій у галузь переробки твердих побутових відходів.
6.2. Забезпечити створення сприятливого інвестиційного клімату для суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють діяльність у сферах збирання, складування, сортування та утилізації твердих побутових відходів.
Відповідальні: перший заступник
міського голови, заступник
міського голови з питань
містобудування та інфраструктури.
7. Виконавчому комітету Львівської міської ради передбачити фінансування соціально значимих об'єктів відповідно до затверджених комплексних заходів та звернутися до Кабінету Міністрів України щодо надання державних субвенцій на зазначені цілі.
8. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію природокористування, охорони довкілля та благоустрою.
Міський голова А. Садовий