УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА1-ша сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 96


від 12/30/2010
Про встановлення ставок туристичного збору
Первинна редакція:

документ.doc


Зміни
згідно з ухвалою 3321-2014
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '2. Прийняті\За скликанням', Document 'Про внесення змін до ухвал міської ради'
Втратив чинність
згідно з ухвалою 4709-2019
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про встановлення ставок туристичного збору'

  Остаточна редакція:
  Керуючись Податковим кодексом України, відповідно до ст.25, 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, міська рада ухвалила:
  1. Затвердити ставку туристичного збору у розмірі одного відсотка від вартості проживання (ночівлі) впродовж всього періоду в готелях, кемпінгах, мотелях, гуртожитках для приїжджих, закладах готельного типу (хостели) та інших місцях поселення за вирахуванням податку на додану вартість.
  2. Визначити елементи встановлення туристичного збору згідно з додатком.
  3. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію економічної політики, підприємництва, інвестицій та зовнішніх відносин.
  Міський голова А.Садовий
  Додаток

  до ухвали міської ради
  від __________№_____

  ЕЛЕМЕНТИ
  встановлення туристичного збору

  1. Платники збору

  1.1. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію м.Львова та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування у зазначений термін.
  1.2. Платниками збору не можуть бути:
  1.2.1. Особи, які постійно проживають у м.Львові, у тому числі на умовах договорів найму.
  1.2.2. Особи, які прибули у відрядження.
  1.2.3. Інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів І-ї групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого).
  1.2.4. Ветерани війни.
  1.2.5. Учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
  1.2.6. Особи, які прибули за путівками та курсівками у санаторії та пансіонати.
  2. База справляння збору

  2.1. Базою справляння збору є вартість всього періоду проживання (ночівлі) у місцях, визначених у пункті 1 цієї ухвали, за вирахуванням податку на додану вартість.
  2.2. До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, дозволів на вїзд (віз), обовязкове страхування, витрати на усний та письмовий переклади, інші документально оформлені витрати, повязані з правилами вїзду.
  3. Справляння збору

  Справляння збору здійснюють податкові агенти:
  3.1. Адміністрації готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та інших закладів готельного типу, санаторно-курортних закладів.
  3.2. Квартирно-посередницькі організації, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму.
  3.3. Юридичні особи або фізичні особипідприємці, яких Львівська міська рада уповноважила справляти збір на умовах договору, укладеного з управлінням туризму департаменту розвитку.
  4. Порядок сплати збору

  4.1. Податкові агенти, зазначені у розділі 3 цього додатка справляють збір під час надання послуг, пов'язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.
  4.2. Збір сплачується до міського бюджету м.Львова авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому до 28/29 числа). Суми нарахованих щомісячних авансових внесків відображаються у квартальній податковій декларації. Остаточна сума збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал (з врахуванням фактично внесених авансових платежів), сплачується у терміни, визначені для квартального податкового періоду.
  4.3. Податковий агент, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, зобов'язаний зареєструвати такий підрозділ як податкового агента туристичного збору в органі державної податкової служби за місцем розташування підрозділу.
  4.4. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.
  Секретар ради В.Павлюк

  Віза:

  Начальник управління
  економіки М.Балаш