УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА1-ша сесія 1-го скликання

УХВАЛА №


від 04/03/90
Про Декларацію Львівської міської Ради народних депутатів 21 скликанняЛьвівська міська Рада народних депутатів вирішила:
Схвалити Декларацію Львівської міської Ради народних депутатів 21 скликання /додається/.
Голова 1-ї сесії
міської Ради Б.Д. Котик

Секретар 1-ї сесії
міської Ради М.Г. БабійДЕКЛАРАЦІЯ


Волею львів’ян ми обрані до Львівської міської Ради. Вперше в історії Львова влада в місті реально переходить до обранців народу. Беручи на себе всю повноту державної влади, заявляємо про недопустимість втручання будь-яких партій та громадських організацій в діяльність Ради.
Ми свідомі того, що владу отримали в момент, коли економічний, екологічний, духовний занепад досяг небезпечної межі. Становище ускладнюється недосконалістю законів, які обмежують права місцевих Рад, можливим опором консервативних сил.
Підтверджуємо прагнення втілити в життя положення наших виборчих програм, захищати права і громадські свободи всіх мешканців нашого міста.
Закликаємо до консолідації членів різних демократичних партій, рухів, об’єднань, віруючих різних конфесій, представників всіх національностей, всіх, кому не байдужа доля нашого міста.
Тільки спільною, наполегливою працею здобудемо Львову славу демократичного, цивілізованого, висококультурного європейського міста, докладемо зусилля для будівництва незалежної Української Держави.