УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА1-ша сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 9


від 12/17/2015
Про внесення змін до ухвали міської ради від 06.07.2006 № 94 “Про затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, витрат на їх утримання“Заслухавши пропозиції міського голови щодо затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, керуючись пп. 5 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, міська рада ухвалила:
1. Внести зміни до ухвали міської ради від 06.07.2006 № 94 “Про затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, витрат на їх утримання“ (зі змінами):
1.1. Перейменувати посаду заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури на заступника міського голови з економічних питань та містобудування.
1.2. Перейменувати посаду заступника міського голови з підготовки до ЄВРО 2012 на заступника міського голови з питань розвитку.
1.3. Вивести департамент житлового господарства та інфраструктури з підпорядкування заступника міського голови з економічних питань та містобудування та передати у підпорядкування першого заступника міського голови.
1.4. Вивести департамент фінансової політики з підпорядкування першого заступника міського голови та передати у підпорядкування Львівському міському голові.
1.5. Вивести департамент економічної політики з підпорядкування першого заступника міського голови та передати у підпорядкування заступника міського голови з економічних питань та містобудування.
1.6. Викласти додаток у новій редакції згідно з додатком.
2. Виконавчому комітету Львівської міської ради:
2.1. Підготувати та подати на розгляд міської ради проекти ухвал, врахувавши при їх підготовці механізм оптимізації чисельності працівників виконавчих органів міської ради:
2.1.1. Про затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, витрат на їх утримання.
2.1.2. Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради.
2.2. Затвердити положення про виконавчі органи Львівської міської ради відповідно до цієї ухвали.
Термін: до 01.02.2016.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на міського голову.
Міський голова А. Садовий


додаток.docx