УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА1-ша сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 93


від 12/30/2010
Про користування Державним підприємством обслуговування повітряного руху України земельною ділянкою на вул.Любінській, 168Розглянувши звернення Державного підприємства обслуговування повітряного руху України від 28.12.2010 № 5-13569, технічну документацію на землекористування, керуючись ст.144 Конституції України, пп.34 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, ст.ст.12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:
1. Передати Державному підприємству обслуговування повітряного руху України земельну ділянку площею 0,4154 га (у тому числі площею 0,0032 га у межах червоних ліній з обмеженнями) на вул.Любінській, 168 у постійне користування для обслуговування будівель за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
2. Державному підприємству обслуговування повітряного руху України забезпечити через спеціалізовану землевпорядну організацію виготовлення Державного акта на право постійного користування земельною ділянкою та зареєструвати його у встановленому порядку.
3. Землекористувачеві забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.
4. Департаменту містобудування внести відповідні зміни у земельно-кадастрові дані.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.
Міський голова А.Садовий