УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА5-та сесія 3-го скликання

УХВАЛА № 266


від 06/10/99
Про користування земельною ділянкою Державного підприємства видавництва ,,Вільна Україна" на вул. Персенківці у м. ЛьвовіРозглянувши клопотання Державного підприємства видавництва „Вільна Україна", технічний звіт з інвентаризації земель, висновки постійної комісії землекористування, будівництва і архітектури, Львівська міська рада ухвалила:
1. Залишити в постійному користуванні Державного підприємства видавництва „Вільна Україна" земельну ділянку площею 11898 кв.м. для обслуговування складських приміщень на вул. Персенківці у м.Львові, а земельну ділянку площею 2962 кв.м залишити в тимчасовому користуванні на умовах оренди терміном на 20 років за рахунок земельної ділянки, яка є у фактичному користуванні.
2. Державному підприємству видавництва „Вільна Україна":
2.1Відкоректувати технічну документацію для видачі Державного акта на право постійного користування землею та укладення договору на право тимчасового користування землею на умовах оренди.
2.2Укласти з Львівською міською радою договір на право тимчасового користування землею на умовах оренди.
3.Львівському міському управлінню земельних ресурсів:
3.1.Зареєструвати Державний акт на право постійного користування землею та договір на право тимчасового користування землею на умовах оренди.
3.2.Внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію.
4. Землекористувачеві забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту, обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.Секретар ради В.Білоус