УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА10-та сесія 3-го скликання

УХВАЛА № 772


від 09/04/2000
Про кінотеатри м. Львова
Первинна редакція:

документ.doc


Зміни
згідно з ухвалою 5612-2019
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '2. Прийняті\За каденціями', Document 'Про затвердження інвестиційного проекту “Створення просвітницьког■
Остаточна редакція:
На виконання протокольного доручення міської ради від 04.02.99 р. за № 10, враховуючи рекомендації постійних комісій культури, молоді та дозвілля, муніципального майна, фінансів та планування бюджету, звернення Винниківської міській ради, з метою збереження споруд міської власності шляхом пошуку альтернативних джерел фінансування, відповідно до ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Львівська міська рада ухвалила:
1. Передати цілісний майновий комплекс ДКП кінотеатру "Карпати" у власність територіальної громади м. Винник з метою реорганізації ДКП "Карпати" у "Центр дозвілля та відпочинку для молоді" за умови збереження функцій кінотеатру.
2. Звернутися з клопотанням до Львівської обласної ради про передачу кінотеатру ім. О.Довженка у власність територіальної громади м. Львова з метою створення культурно-освітнього центру Сихівського житлового масиву.
3. Зважаючи на приналежність до об'єктів обласної комунальної вчасності (лист управління майном Львівської облдержадміністрації від 07.10.1998 р. № 556), ліквідувати ДКП кінотеатр "Левеня" (вул. Січових Стрільців, 11).
4. Внести до переліку об'єктів соціальної сфери, що підлягають приватизації згідно з Державною програмою приватизації: ДКП КВЦ "Касандра" (вул. Коперніка, 9; пл. Міцкевича, 6/7), ДКП кінотеатр ім І. Миколайчука (вул. Личаківська, 131), за умови збереження функцій кінотеатру.
5. Реорганізувати:
ДКП кінотеатр "Дзвін" (вул. Шептицьких, 45), створивши львівське міське комунальне підприємство "Культурно-мистецький центр" із збереженням функцій кінотеатру;
ДКП "Сокіл" (вул. Володимира Великого, 14а), створивши львівське міське комунальне підприємство "Центр українського кіномистецтва" із збереженням функцій кінотеатру;
ДКП "Зірка" (вул. 3елена, 88), створивши львівське міське комунальне підприємство "Культурно-мистецький клуб" із збереженням функцій кінотеатру;
ДКП "Стрілець" (вул. Повітряна, 20), створивши львівське міське комунальне підприємство "Культурно-мистецький клуб" із збереженням функцій кінотеатру;
ДКП ім. Т.Шевченка (пр. Т.Шевченка, 28), створивши "Центр сучасного скла" відповідно до листа Кабінету Міністрів України від 11.02.2000 р. № інд. 28.
6. Відповідно до розпорядження міського голови від 28.02.97 р. № 128 "Про колекцію художніх творів для майбутнього Музею мистецтва у м. Львові" та ухвали міської ради від 20.11.98 р. № 91 "Про внесення змін та доповнень до порядку оплати при викупі орендованих нежитлових приміщень членами творчих спілок України" реорганізувати ДКП кінотеатр "Київ" (просп. Т. Шевченка, 8), створивши львівське міське комунальне підприємство "Муніципальна галерея мистецтв".
Департаменту гуманітарної та соціальної політики розробити і та затвердити положення та штатний розпис МКП "Муніципальна галерея мистецтв" до 31.10.2000 р.
7. Встановити початок роботи новостворених МКП не пізніше 30.11.2000 р.
8. Кошти, отримані в результаті приватизації майнових комплексів кінотеатрів м. Львова після сплати обов'язкових платежів (див. п. 4), спрямувати на капітальний ремонт та розвиток МКП "Муніципальна галерея мистецтв".
9. Контроль за виконанням ухвали покласти на секретаря ради.


Міський голова В.Куйбіда
Міський голова В.Куйбіда