УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА4-та сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 839


від 09/29/2011
Про продовження ТзОВ фірмі “Світлиця-3“ терміну оренди земельної ділянки на вул.І.Миколайчука, 8-аРозглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю фірми “Світлиця-3“ від 21.10.2010 № 5-10782, технічну документацію на землекористування, керуючись ст.144 Конституції України, пп.34 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст.5 Закону України “Про оренду землі“, ст.ст.12, 93, 124 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:
1. Продовжити товариству з обмеженою відповідальністю фірмі “Світлиця-3“ на 5 років (або до початку будівництва магістралі) термін оренди земельної ділянки у межах червоних ліній площею 0,1500 га без права капітального будівництва на вул.І.Миколайчука, 8-а для обслуговування міні-ринку за рахунок земель промисловості, транспорту, звязку, енергетики, оборони та іншого призначення за функцією використання – землі комерції.
2. Товариству з обмеженою відповідальністю фірмі “Світлиця-3“ у місячний термін укласти з Львівською міською радою:
2.1. Договір оренди землі та провести його державну реєстрацію.
2.2. Договір про відшкодування недоотриманих коштів за користування земельною ділянкою.
3. Землекористувачеві забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.
4. Департаменту містобудування внести відповідні зміни у земельно-кадастрові дані.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.
Міський голова А.Садовий