УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА4-та сесія 1-го скликання

УХВАЛА №


від 11/09/90
Про санітарний стан міста ЛьвоваУ зв'язку з погіршенням санітарного етану м. Львова Львівська міська Рада народних депутатів у х в а л и л а :
1. Затвердити першочергові заходи поліпшення санітарного стану м. Львова. /Додаток №1/.
Відповідальність за їх виконання покласти на виконком міської Ради народних депутатів.
2. Зобов'язати виконком міської Ради народних депутатів до 31.12.91 р. створити госпрозрахункову групу з залученням фахівців і затвердити комплексну програму санітарного очищення м. Львова та переробки промислових та побутових відходів на 1992-1995 р.р. і до 2005 року.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію міської Ради комунального господарства і благоустрою.
Голова Ради В.І. ШпіцерДодаток
до ухвали 4-ої сесії
Львівської міської Ради
народних депутатів
від 09.11.90 р.
Першочергові заходи для поліпшення санітарного стану міста

№№
пп.
Зміст заходівТермін виконання Відповідальні за виконання
I. Вдосконалення структури та економічного механізму роботи міських житлово-комунальних служб по забезпеченню санітарного стану.
1.Впровадити нові форми організації праці і виділити необхідні кошти з метою підвищення матеріальної зацікавленості двірників і працівників по санітарній очистці.До 01.07.91.Міськжитлокомунуправління Мончук Я.М.
зав. міськфінвідділом Грабовенський Ю.Г.
2.Розробити і ввести в дію нову систему тарифів та цін на збір побутових та харчових відходів, санітарне очищення територій, її благоустрій.
-"-
Міськжитлокомунуправління
Мончук Я.М.
3.Розробити і ввести в дію положення про порядок збору, транспортування, контролю і утилізації відходів виробництва.
-"-
Міськсанепідемстанція Потоцька Р.В.
4.Створити госпрозрахункове підприємство по прийманню, переробці, утилізації побутових і промислових відходів на базі міського сміттєзвалищаДо 01.04.91.Міськжитлокомунуправління Мончук Я. М.
5.Створити міське шляхове ремонтно експлуатаційне та будівельне підприємство.До 01.01.91
-"-
6.Вирішити питання про передачу контори непланових кормів обласному управлінню торгівлі.Заст. голови міськвиконкому Семків О.І.
II. Налагодження контролю та відповідальності за дотримання правил санітарії і утримання території.
1.Створити інспекцію по контролю за дотриманням норм благоустрою в місті.До 01.01.90.Міськжитлокомунуправління. Мончук Я.М.
зав. фінвідділом Грабовенський Ю.Г.
2.Розробити положення про адміністративну та економічну відповідальність за порушення правил санітарії і благоустрою в м. Львові.До 31.12.90.
-"-
III. Організаційна робота.
1.Забезпечити оперативний щотижневий контроль за дотриманням незалежного санітарного стану і благоустроєм територій, в т.ч. закріпленої за підприємствами і організаціями.ЩотижняМіськжитлокомунуправління Мончук Я.М.
2.Райвиконкомам із залученням житлово-комунальних служб, підприємств та організацій очистити від сміття парки і сквери м. Львова.До 01.12.1990р.Заст. голови міськвиконкому Семків О.І.
райвиконкоми міста.
3.Встановити в центральній частині міста дослідні зразки тари для побутового сміття.До 31.12.1990р.Міськжитлокомунуправління Мончук Я.М.
4.З метою покращення санітарного стану міста залучити автотранспортну техніку і робочу силу промислових підприємств і організацій.ПостійноВиконавчі комітети районних Рад міста Львова.
Голова міської Ради В.І. Шпіцер
Дата оприлюднення: 08/16/2016