УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА1-ша сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 114


від 12/30/2010
Про продовження ТзОВ “Галдорсервіс“ терміну оренди земельної ділянки на вул.Широкій (біля будинку № 31)Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю Галдорсервіс від 16.07.2010 № 5-7415, керуючись ст.144 Конституції України, пп.34 п.1 ст.26 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні, ст.33 Закону України Про оренду землі, ст.ст.12, 93, 124 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:
1. Продовжити товариству з обмеженою відповідальністю Галдорсервіс на 5 років термін оренди земельної ділянки площею 0,0342 га у межах червоних ліній з обмеженнями без права капітального будівництва на вул.Широкій (біля будинку № 31) для обслуговування торговельного павільйону зі збірно-розбірних конструкцій за рахунок земель житлової та громадської забудови за функцією використанняземлі комерції.
2. Товариству з обмеженою відповідальністю Галдорсервіс укласти з Львівською міською радою:
2.1. Договір оренди землі та зареєструвати його у встановленому порядку.
2.2 Договір про відшкодування недоотриманих коштів за користування земельною ділянкою.
3. Землекористувачеві забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.
4. Департаменту містобудування внести відповідні зміни у земельно-кадастрові дані.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.
Міський голова А.Садовий