УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА4-та сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 838


від 09/29/2011
Про продовження ПП “Максима“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Г. Хоткевича (навпроти будинку № 68)Розглянувши звернення приватного підприємства “Максима“ від 31.03.2011 № 5-3598, керуючись ст. 144 Конституції України, пп. 34 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст. ст. 12, 93, 124 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:
1. Продовжити приватному підприємству “Максима“ на 5 років термін оренди земельної ділянки площею 0,6850 га (у тому числі площею 0,0965 га у межах червоних ліній з обмеженнями без права капітального будівництва та посадки багаторічних насаджень) на вул. Г. Хоткевича (навпроти будинку № 68) для обслуговування автостоянки за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення за функцією використання землі – транспорту, зв’язку.
2. Приватному підприємству “Максима“ у місячний термін укласти з Львівською міською радою:
2.1. Договір оренди землі та провести його державну реєстрацію.
2.2. Договір про відшкодування недоотриманих коштів за користування земельною ділянкою.
3. Землекористувачеві забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.
4. Департаменту містобудування внести відповідні зміни у земельно-кадастрові дані.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.
Міський голова А. Садовий