УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА1-ша сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 111


від 12/30/2010
Про затвердження ТзОВ “Інвестиційна компанія “Орієнтир“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул.Залізничній, 7Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю “Інвестиційна компанія “Орієнтир“ від 28.04.2009 № 5-4558, листа-згоду відкритого акціонерного товариства “Львівський завод автонавантажувач“ від 27.10.2006 № 537/20 на вилучення земельної ділянки, беручи до уваги ухвалу міської ради від 06.11.2008 № 2243 “Про погодження ТзОВ “Інвестиційна компанія “Орієнтир“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Залізничній, 7 у м.Львові“, керуючись ст.144 Конституції України, пп.34 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст.5 Закону України “Про оренду землі“, ст.ст.12, 93, 124 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:
1. Вилучити за згодою з користування відкритого акціонерного товариства “Львівський завод автонавантажувач“ земельну ділянку площею 2,345 га на вул.Залізничній, 7 та зарахувати її до земель міста.
2. Затвердити товариству з обмеженою відповідальністю “Інвестиційна компанія “Орієнтир“ проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати земельну ділянку площею 2,345 га на вул.Залізничній, 7 в оренду терміном на 10 років для будівництва та обслуговування житлово-офісного комплексу, перевівши із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення до земель житлової та громадської забудови, за функцією використання – землі змішаного використання (землі житлової забудови і землі комерції).
3. Товариству з обмеженою відповідальністю “Інвестиційна компанія “Орієнтир“ у місячний термін укласти з Львівською міською радою:
3.1. Договір оренди землі та провести його державну реєстрацію.
3.2. Угоду про відшкодування недоотриманих коштів за користування земельною ділянкою.
4. Землекористувачеві забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.
5. Департаменту містобудування внести відповідні зміни у земельно-кадастрові дані.
6. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.
Міський голова А.Садовий