УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА6-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 1581


від 03/02/2017
Про викуп у ТзОВ “Шольц-транс“ для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна – приміщення котельні на вул. Квітовій, 10Скасовано
Ухвала визнана протиправною та скасована згідно з постановою Галицького районного суду м. Львова від 15.11.2017 (у справі № 461/5620/17).
Ця постанова залишена без змін згідно з ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 15.02.2018 у справі № 876/12363/17

документ:
З метою капітального ремонту, обслуговування об’єктів енергетичної інфраструктури та об’єктів необхідних для їх експлуатації – приміщення котельні на вул. Квітовій, 10, враховуючи рішення виконавчого комітету від 18.11.2016 № 1052 “Про надання ЛМКП “Львівтеплоенерго“ функцій замовника на проведення оцінки приміщення котельні на вул. Квітовій, 10, який підлягає викупу для суспільних потреб“, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності“, міська рада ухвалила:
1. Викупити у товариства з обмеженою відповідальністю “Шольц-транс“ для суспільних потреб об’єкт нерухомого майна – приміщення котельні під літерою “М-2“ загальною площею 335,2 кв. м на вул. Квітовій, 10 за ціною, визначеною суб’єктом оціночної діяльності.
2. Львівському міському комунальному підприємству “Львівтеплоенерго“ у п’ятиденний термін з часу прийняття цієї ухвали повідомити товариство з обмеженою відповідальністю “Шольц-транс“ про викуп для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна, зазначеного у пункті 1 цієї ухвали, за ціною, визначеною суб’єктом оціночної діяльності.
Відповідальний: директор
ЛМКП “Львівтеплоенерго“.
3. У тримісячний термін з часу повідомлення товариства з обмеженою відповідальністю “Шольц-транс“ про викуп для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна приміщення котельні:
3.1. У разі надання згоди товариства з обмеженою відповідальністю “Шольц-транс“ на викуп для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна приміщення котельні, Львівському міському комунальному підприємству “Львівтеплоенерго“ укласти з товариством з обмеженою відповідальністю “Шольц-транс“ договір купівлі-продажу об’єкта, зазначеного у пункті 1 цієї ухвали, за ціною, визначеною суб’єктом оціночної діяльності.
Відповідальний: директор
ЛМКП “Львівтеплоенерго“.
3.2. У разі відмови товариства з обмеженою відповідальністю “Шольц-транс“ від викупу для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна приміщення котельні, юридичному департаменту звернутися до суду з позовом про примусове відчуження для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна приміщення котельні, зазначеного у пункті 1 цієї ухвали, за ціною визначеною суб’єктом оціночної діяльності.
Відповідальний: директор
юридичного департаменту.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на першого заступника міського голови.
Міський голова А. Садовий
Дата оприлюднення: 03/10/2017